Popietė „Kaip sekasi, kaimyne?“ Armeniškių kaimo bendruomenės namuose
Kviečiame visus birželio 6 d. 14 val. į popietę, skirtą bendruomeniškumui skatinti, esamai draugystei palaikyti, su kaimynais artimiau susipažinti. Dalyvių lauks Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos Seredžiaus Stasio Šimkaus skyriaus-daugiafunkcinio centro dramos studijos „Cukierkos“ pasirodymas, gyva muzika, kurią dovanos Čekiškės instrumentinis ansamblis „Dubysa“, dainos, šokiai. Vaišinsimės vietinių šeimininkių pagaminta gira.
Bendraukime, linksmai leiskime laiką kartu!
Skelbimą parengė vyresn. bibliotekininkė Aldona Kemzūrienė