Pradžia

Mokymai „Dirbtinio intelekto galimybės ir kasdienis taikymas“

2023 Lapkričio 21 d. 11:00 - 11:00 Interneto skaitykla
*photo*

Lapkričio 21 d. 11 val. kviečiame susiburti Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje prie išmaniųjų įrenginių ir žiūrėti „Senjorų dienų internete 2023“ tiesioginę transliaciją.

„Bijai vilko, neik į mišką“. Ar šis posakis tinka dirbtinio intelekto (DI) vartotojams? Ar gerai nežinodami, kaip veikia DI, turėtume vengti naudotis šiuo instrumentu?

DI taikymas kelia daug abejonių, tačiau taip pat siūlo daug naujų galimybių, skatina kūrybiškumą, padeda greitai priimti sprendimus. DI taip pat taikomas kuriant senjorams aktualias gerovės technologijas – kritimo jutiklius, automatines šviesos sistemas, nuotolinį durų atidarymą, vienišų senjorų sveikatos nuotolinę stebėseną, virtualiosios realybės priemones, lavinančias koordinaciją ir atmintį bei daug kitų technologinių sprendimų.

Transliacijos metu išbandyti dirbtinį intelektą padrąsins Darius Remeika, VDU Jaunesnysis mokslo tyrėjas, Medijų ir informacinio raštingumo dėstytojas, DIGIRES Baltijos skaitmeninio atsparumo centro atstovas. O su gerovės technologijomis supažindins Rimvydas Velykis, Kauno trečiojo amžiaus universiteto Technologijų fakulteto dekanas ir prorektorius bendradarbiavimui ir projektams.

Asociacija „Langas į ateitį“ jau penktą kartą organizuoja akciją „Senjorų dienos internete“. Šįkart senjorai kviečiami domėtis e.parašo teikiamomis galimybėmis, mokytis atpažinti melagienas, pasinaudoti dirbtinio intelekto teikiamomis galimybėmis bei tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, naudojantis naudingomis programėlėmis savo telefone.