Pradžia

BIX būgnininko Gintauto Gascevičiaus knygos “Ginc ir išminties pedalas” pristatymas

2023 Lapkričio 21 d. 17:00 - 18:00 Biblioteka, Didžioji salė
*photo*

Lapkričio 21 d. 17 val.  Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks  Gintauto Gascevičiaus knygos „Ginc ir išminties pedalas” pristatymas. Gerai visiems pažįstamas „BIX“ būgnininkas Gintautas Gascevičius parašė knygą „Ginc ir išminties pedalas”. Tai pasakojimas apie grupę „BIX“ iš būgnininko Ginto pozicijos su istorijomis iš audringo grupės gyvenimo laukiniais 90-aisiais. Apie grupės pakilimą, gastroles po visą pasaulį ir apie tai, kuo reikėjo užsiimti kai audringas gyvenimas su gastrolėmis baigėsi. Knygą pristatys pats knygos autorius Gintautas Gascevičius - performeris, būgnų ir perkusijos meistras, kompozitorius.
Šiandien Gintautas yra daugelio muzikinių projektų dalyvis, spektaklių garso takelių autorius, kuriantis be standartų ir nuolat stebinantis klausytojus netikėtomis mušamųjų, vokalo, vaizdinių konceptualizacijomis.
G. Gascevičiaus solinis albumas „FonoGrafijos“ įvertintas, kaip vienas konceptualiausių 2017 m. išleistų albumų. Ryškiu individualiu braižu išsiskiriantis kūrėjas meno pasaulyje vertinamas kaip ypač originalus muzikinių performansų kūrėjas ir atlikėjas.