Pradžia

Susitikimas su rašytoja Sonata Dirsyte

Atnaujinta: 2024-12-16

Gruodžio 16-ąją bibliotekoje įvyko susitikimas su rašytoja Sonata Dirsyte.

Kalbėjome apie knygų kūrimo subtilybes, siužetų formavimą ir kūrybos ryšį su istorija. Skirdama daug dėmesio istoriniams įvykiams ir to meto asmenvbėms, autorė pristatė savo kūrinius: Fata morgana ir Išdidumo kalinė. Nežinoma ir dramatiška Žygimanto Senojo nesantuokinės šeimos istorija“.

Rašytoja pasidalino įžvalgomis apie bendravimą su istorikais, kurie padeda tiksliai atkurti praeities detales ir atmosferą. Įdomu tai, kad Sonatos Dirsytės kūryboje aprašomos vietovės tampa kelionių maršrutais – skaitytojai gali atrasti ir aplankyti knygose aprašomas vietas.

Dėkojame autorei ir skaitytojams už turiningą vakarą bibliotekoje ir kviečiame leistis į kelionę po pirmoje knygoje minimas Kėdainių vietas!