Pradžia

Dėmesys vykdytam projektui „Edukacijų platforma“

Atnaujinta: 2021-11-18

2019 m. spalio 25 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka pasirašė sutartį su Europos socialinio fondo agentūra dėl projekto „Edukacijų platforma“ ( pagal prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę) ir įgyvendino projektą kartu su partneriu – Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija.

Projekto tikslas – didinti bendruomenės įsitraukimą į socialinių problemų sprendimą Jurbarko mieste per socialinę atskirtį patiriančių šeimų, vaikų ir paauglių įtraukimą į įvairias veiklas.

Projekto įgyvendinimo metu Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo įrengta edukacijų platforma, kurioje vyko vaikams, paaugliams ir jų šeimos nariams skirti užsiėmimai: darbas su 3D spausdintuvu, robotikos mokyklėlė, dronų valdymo mokymai.

Ypač džiugu, kai apie vykdytas projekto veiklas gražiai atsiliepia bendruomenė ir veiklų dalyviai. Dalinamės žiniasklaidos straipsniu:

Jurbarke veikusios „Edukacijų platformos“ sumanytojai: galėjome prisidėti prie socialinės atskirties problemos sprendimo.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/partnerio-turinys/aktyvi-bendruomene/jurbarke-veikusios-edukaciju-platformos-sumanytojai-galejome-prisideti-prie-socialines-atskirties-problemos-sprendimo.d?id=88614503