Pradžia

Vidinis ryšys

Autorius: Margaret Paul

Knyga darbui su savimi. Susipažinkite su šešių žingsnių procesu, kuris pakeis jūsų gyvenimą ir padės rasti laimę.

DVASINĖ IŠMINTIS, KURI PADĖS JUMS:

● Išsilaisvinti iš vidinių konfliktų
● Pagerinti santykius
● Sustiprinti savo intuiciją ir kūrybiškumą
● Išmokti save mylėti

Šioje knygoje „Vidinis ryšys. Knyga darbui su savimi: šeši žingsniai į išgijimą ir susijungimą su savo dvasiniu vedliu“ Margaret Paul kviečia mus pasirūpinti savo santykiais, sutrūkinėjusiais ryšiais su savimi ir Dvasia. Tai vadovėlis, mokantis pamilti save. Dirbdami su savimi pagal šią knygą pastebėsite, kad jumyse vyksta gilūs, pozityvūs pokyčiai. Autorė paaiškina žmonėms, kaip giliai ir stipriai, pamilti save ir kaip pasiekti, kad ši meilė būtų autentiška bei ilgalaikė. Šis darbas su savimi padės įveikti visus apribojimus bei abejones savimi ir susikurti gyvenimą, kupiną sielos šviesos ir meilės.

Daugelis mūsų ieškome dvasinio ryšio, gilesnės prasmės ir išminties priimti sprendimus, kurie būtų naudingi ir mums, ir kitiems. Tačiau mūsų mąstymo ir elgesio modeliai, kuriuos augdami perėmėme iš savo aplinkos, skatina mus užsiverti, riboja mūsų gebėjimą užmegzti artimą, nuoširdų ryšį su kitais žmonėmis ir taip pagilina mūsų skausmą bei kančią. Šis unikalus dvasinis vadovas padės suprasti, kaip užmegzti dvasinį ryšį, atsiverti meilei ir galimybėms, suvokti savo dvasinę išmintį.

Ši darbui su savimi skirta knyga remiasi platų pripažinimą pelniusia Vidinio ryšio programa ir siūlo šešių žingsnių procesą, kuris padės išsigydyti praeities žaizdas ir išsivaduoti iš negatyvių minčių, užkertančių kelią į laimę. Išmoksite prisiimti atsakomybę už kiekvieną savo gyvenimo aspektą – fizinį, emocinį, finansinį, santykių, organizacinį ir dvasinį. Taip pat sužinosite, kaip pasiekti savo vidinę tiesą ir išmintį, kad galėtumėte priimti geriausius sprendimus ir suvokti gilesnę asmeninės laisvės bei galios prasmę.

„Margaret Paul meistriškai paaiškina žmonėms, kaip iš tikrųjų, giliai ir stipriai, pamilti save ir kaip pasiekti, kad ši meilė būtų autentiška ir ilgalaikė.“
Marci Shimoff, New York Times bestselerio „Laimės kodas“ (Happy for No Reason) autorė

„Margaret Paul yra viena mūsų aukščiausiųjų žynių, visada vedanti gilyn į mūsų širdies paslaptis ir nušviečianti viską, ką ten mato.“
Marianne Williamson, New York Times bestselerio „Grįžimas meilėn“ (A Return to Love) autorė

Dr. Margaret Paul yra savigydos proceso Vidinis ryšys (Inner Bonding®) ir internetinės mokymų programos SelfQuest® bendrakūrėja. Ji jau keletą dešimtmečių teikia konsultacijas pavieniams asmenims ir poroms, o nuo 1983 m. moko Vidinio ryšio proceso įvairiose pasaulio šalyse.