Pradžia

Indigo sala

Autorius: T. I. Lowe

Sonė Beits iš Pietų Karolinos išvyko prieš penkiolika metų ir niekad nesidairė į praeitį. Dabar ji keliauja po pasaulį ir ieško tinkamiausių aikštelių kino filmams kurti. Jos namai ten, kur apsistoja. Sonė vos spėja suktis tarp intensyvaus darbų grafiko ir savo viršininko reikalavimų, prisiminti praeitį jai beveik nebelieka laiko, kol paskutinė darbo sutartis atveda ją į vietas, kurias kadaise paliko.

Pagrindinėms scenoms filmuoti ji ieško nuošalių pakrančių netoli Čarlstono ir netyčia užtinka privačią barjerinę salą. Ten susiduria su jos atsiskyrėliu savininku, kurį vietiniai vadina Indigo salos Pabaisa.

Kadaise sėkmingai kylantis Niujorko advokatas Hadsonas Renfrou sielvarto genamas apsigyveno saloje. Daug metų jis leidžia dienas vienui vienas, prižiūri savo indigažolių augavietes, gamina indigo dažus ir visai neketina tenkinti įkyrių kino įmonės poreikių ar nusileisti netramdomam Sonės smalsumui. Bet kai juos užgriūva uraganas, siaučiantis Karolinos pakrantėse, tarp dviejų sielų užgimsta draugystė. Netrukus Hadsonas, ilgai dangstęsis stačiokiškomis manieromis, pasiduoda ir pasirodo kaip trapus žmogus, be galo trokštantis atleidimo ir galimybės dar sykį išbandyti savo laimę.

„Indigo sala“ - tai pasakojimas apie išsilaisvinimą iš praeities, nuodėmių atpirkimą, susitaikymą ir meilę, kuri užgydo ir giliausias žaizdas.

Knygoje „Indigo sala“ yra dar keletas naudingų ir įdomių priedų:

* Klausimai knygų klubo diskusijai.

* Receptai.

* Sonės ir Hadsono meilės istorijos įkvėptas grojaraštis.

„T. I. Lowe sujungia į viena ir rimtus dalykus, ir nepakartojamo humoro jausmo padiktuotą stilių, o jos Sonė Beits slepia jėgą, kurios negali nepastebėti Nuostabus skaitinys!“
Francine Rivers, New York Times bestselerių Redeeming Love ir The Lady‘s Mine autorė

T. I. LOWE – paprasta kaimo mergina, mėgstanti išskirtines istorijas. Ji yra beveik dvidešimties romanų autorė, įskaitant debiutinį „Lulu kavinė“ (Lulu’s Café), kuris yra jos didžiausias bestseleris ir kaip ir romanas „Po magnolijomis“ . Ji gyvena su vyru ir šeima Pietų Karolinos pakrantėje.