Gaminame Morę

 Vasario 24 d.  neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ metu vaikai mokėsi mandagumo taisyklių, gaminosi Užgavėnių kaukes bei kūrė Morę, kuri buvo nuvešta į Jurbarko kultūros centrą. Vasario 28 d. Jurbarkas šventė Užgavėnes. Jos metu buvo eksponuojamos visos sukurtos morės. Džiugu, kad Jurbarko viešosios bibliotekos neformalaus ugdymo programos vaikų sukurta Morė buvo išrinkta gražiausia ir įteiktas padėkos raštas. Kas nespėjote pamatyti Morės, ji Viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo 6 d.

2017-03-01

Vasario 17 d. programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimai

Vasario 17 d.  neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ metu vaikai žaidė žaidimus, kurie lavina reakciją, skatina greitai mąstyti ir veikti. Taip pat vykdė užduotis, kurių metu buvo skatinami sutelkti dėmesį darbui, nusiraminti, bei  ugdyti savo jausmų suvokimą. Vaikai prisiminė Užgavėnių papročius ir pradėjo gaminti Morę.

Daugiau nuotraukų rasite Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-02-20

Neformalus vaikų švietimas „Pažink ir atrask"

Nuo vasario 1 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje, Vaikų literatūros skyriuje, kiekvieną penktadienį vyksta neformaliojo vaikų švietimo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimai. Vasario 10 d. susirinkę vaikai pasisveikino žaisdami žaidimą, kurio metu buvo skatinami sukaupti dėmesį. Vėliau vyko žaidimas - piešinys. Šis žaidimas ugdo vaikų sugebėjimą tiksliai apibūdinti matomą vaizdą ir atidžiai klausytis, stengiantis tiksliai suvokti ir užfiksuoti tai, kas yra pasakojama. Užsiėmimo pabaigoje vaikai lankstė trispalves gerves. Taip jie ne tik susipažino su origami, japonišku popieriaus lankstymo menu, bet ir paminėjo artėjančią Vasario 16-ąją. Šios gervės papuošė Vaikų literatūros skyriaus interneto skaityklą.

Daugiau nuotraukų Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-02-17

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.