Keliavome po Lietuvą

Kovo 10 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ metu vaikai susiskirtė į tris grupes ir atsakinėjo į viktorinos „Kelionė po Lietuvą“ klausimus. Po jos prasidėjo žaidimas „Teisingas atsakymas“, kurio metu kiekvienas vaikas išsitraukė po klausimą ir turėjo į jį atsakyti. Visi klausimai buvo apie Lietuvą. Kiekvienam vaikui už teisingą atsakymą įteiktas tušinukas su valstybinės šventės inicialais. Po energingų užsiėmimų vaikų laukė meno ir žinių terapijos valandėlė. Vaikai spalvino Lietuvos žemėlapyje vietas, kuriose jie lankėsi, bei pasirinktą Lietuvos valstybės simbolį.

2017-03-13

Gaminome draugystės apyrankes

Kovo 3 dienos popietės neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimai prasidėjo nuo plojimų. Taip vaikai pasidžiaugė, kad jų pagaminta Morė buvo įvertinta kaip gražiausia. Užsiėmimų metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas sumažinti delinkventinį vaikų elgesį. Delinkventinis elgesys – tai poelgiai, pažeidžiantys egzistuojančias elgesio normas, bet nesukeliantys rimto pavojaus ir nedarantys didelės žalos. Užsiėmimo metu vaikai buvo skatinami ignoruoti vienas kito netinkamą elgesį ir bandyti jį pakeisti.

Kiekvienas vaikas paaiškino, ką jam reiškia ir kiek yra svarbus žodis DRAUGYSTĖ. Jie atliko draugystės testą, gamino draugystės apyrankes. Užsiėmimo pabaigoje kiekvienas vaikas spalvino piešinius ir apmąstė, koks turi būti jų elgesys.

2017-03-06

Gaminame Morę

 Vasario 24 d.  neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ metu vaikai mokėsi mandagumo taisyklių, gaminosi Užgavėnių kaukes bei kūrė Morę, kuri buvo nuvešta į Jurbarko kultūros centrą. Vasario 28 d. Jurbarkas šventė Užgavėnes. Jos metu buvo eksponuojamos visos sukurtos morės. Džiugu, kad Jurbarko viešosios bibliotekos neformalaus ugdymo programos vaikų sukurta Morė buvo išrinkta gražiausia ir įteiktas padėkos raštas. Kas nespėjote pamatyti Morės, ji Viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo 6 d.

2017-03-01

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.