Susipažinome su „Įdomiausių knygų sąrašu“

Lapkričio 24 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimų metu Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Birutė Petraitienė supažindino su perskaitytomis knygomis vaikams ir paaugliams „Įdomiausių knygų sąrašu“. Buvo aptartos tos knygų situacijos iš kurių galima pasimokyti, atrasti savyje gerumo, mokytis padėti draugui. Vėliau vaikai susipažino su Adventu, jo tradicijomis, sprendė kryžiažodį.

2017-12-01

Rašytojos Doloresos Kazragytės knygos „Švytintis rūkas“ pristatymas

Lapkričio 17 d.  Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi ir naujausią knygą „Švytintis rūkas“ pristatė aktorė, rašytoja Doloresa Kazragytė. Viešoji biblioteka vykdo neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą  „Senjorų laisvalaikis ir tobulėjimas - oriai, sveikai, prasmingai“. Renginys buvo skirtas ne tik „KNYGIŲ“ klubui, bet ir visai miesto bendruomenei. Dalyvavusiems patiko šiltas, įdomus aktorės pasirodymas, geros emocijos.

2017-11-22

Emocijas bandėme išreikšti piešdami

Lapkričio 17 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimo metu vaikai kalbėjosi apie abipusius draugiškus santykius, apie pagalbą draugui, kai jam jos reikia. Vaikai mokėsi nerodyti abejingumo, atšiaurumo bei kontroliuoti savo elgesį, susitarti ir dalintis. Antroje užsiėmimo dalyje vaikai skyrė dėmesį emocijoms, dalinosi savo patirtimi, kaip jie išmoksta suvaldyti emocijų antplūdį.  Šis užsiėmimas parodė, kad vaikai ne visada gali reikšti savo jausmus, o dažnai ir nenori, tad, pavyzdžiui, liūdesį tiesiog praryja arba paslepia giliai savyje. Jei jaučia pyktį ir negali kažko tiesiog apšaukti jie laukia, kol tas pyktis tarsi savaime dings. Tačiau atsiradus galimybei prieš bendraamžius ar silpnesnius jie susikaupusį pyktį išreiškia smurtu tiek psichologiniu, tiek fiziniu. Bandėme mokintis, kad jausmus galime išreikšti, piešiant, todėl taikome įvairią piešimo techniką.

2017-11-20

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.