„KNYGIŲ“ ekskursija

Gruodžio 1 d. „KNYGIŲ" klubas išsiruošė į ekskursiją. Gelgaudiškio dvaro ponas papasakojo dvaro istoriją, supažindino su unikalia rūmų puošyba (secesija). „KNYGĖMS“ patiko jaukios, ypatingą aurą išsaugojusios dvaro menės, įdomus dvaro pono pasakojimas, šiltas priėmimas. Ekskursija organizuota pagal bibliotekoje vykdomą programą „Senjorų laisvalaikis ir tobulėjimas - oriai, sveikai, prasmingai“.

2017-12-07

Kalbėjomės apie draugystę

Gruodžio 1 d. neformalaus vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimai buvo skirti DRAUGYSTEI. Vaikai pasakojo, kad iškilus sunkumams, iš draugų jie tikisi palaikymo, supratimo, buvimo šalia. Kai jiems gerai sekasi ir jie yra laimingesni – tuomet su draugu jiems smagu dalintis tuo, kas džiugina ir kartu juoktis. Vienareikšmiškai visi pritarė, kad tikras draugas – žmogus, su kuriuo jie gerai  jaučiasi ir nori su juo būti. Visi draugiškai dalinosi papuošalų detales ir gaminosi draugystės pakabukus. Antroje užsiėmimo valandoje 3D akinių pagalba vaikai tyrinėjo gamtos grožį.

2017-12-06

Susipažinome su „Įdomiausių knygų sąrašu“

Lapkričio 24 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimų metu Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Birutė Petraitienė supažindino su perskaitytomis knygomis vaikams ir paaugliams „Įdomiausių knygų sąrašu“. Buvo aptartos tos knygų situacijos iš kurių galima pasimokyti, atrasti savyje gerumo, mokytis padėti draugui. Vėliau vaikai susipažino su Adventu, jo tradicijomis, sprendė kryžiažodį.

2017-12-01

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.