"Auginam lietuvišką duoną" tęsinys

Gegužės 4 d. vyko neformaliojo vaikų ugdymo programos tęstinis "Auginam lietuvišką duoną" užsiėmimas. Jo metu vaikai grožėjosi išaugintu derliumi, dalinosi žiniomis lygindami "senovinį" duonos kelią su "šiuolaikiniu", plėtė žinias apie lietuvių liaudies tradicijas, papročius. Knygose ieškojo priežodžių, mįslių, patarlių, pasakų ir kitos smulkios tautosakos apie duoną.

Virtuali realybė

Balandžio 25 d. užsiėmimo metu vaikai leidosi į virtualią realybę. Paprasta fotografija naudojant 3D technologijas paverčiama į trimatę erdvę, kurią pamatyti galima tik naudojant specialius akinius. Vaikai turėjo galimybę patirti potyrius, kuomet vieną akimirką jis sėdi bibliotekoje apsuptas knygų, o kitą - užsidėjęs virtualios realybės akinius jau klaidžioja Amazonės džiunglėse, ar yra laikmetyje su dinozaurais. Vaikai taip pat susipažino su S. Paltanavičiaus knyga "Metų ratas" (su papildyta realybe). 

Mažais žingsneliais sveikatos link

Balandžio 23 d. vyko nefarmaliojo vaikų švietimo programos "Pažink ir atrask 2" praeitų metų tęstinis užsiėmimas "Maži žingsneliai sveikatos link". Vaikai susipažino su sveiko maisto nauda organizmui, naudodami spalvinimo terapiją pažino įvairias daržoves. Taip pat laikas buvo skiriamas vaikams natūraliai sodinti svogūnus, česnakus, bei sėti ridikėlių sėklas. Užsiėmimo pabaigoje vaikai mėgavosi kinetinio smėlio teikiama malonia kūryba. Kaip ir kiekvieną užsiėmimą vaikai pasivaišino arbata, tačiau šį kartą vaikai kramsnojo ne tik sausainius, bet ir mažas, šviežias morkytes.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.