Virtuali realybė

Balandžio 25 d. užsiėmimo metu vaikai leidosi į virtualią realybę. Paprasta fotografija naudojant 3D technologijas paverčiama į trimatę erdvę, kurią pamatyti galima tik naudojant specialius akinius. Vaikai turėjo galimybę patirti potyrius, kuomet vieną akimirką jis sėdi bibliotekoje apsuptas knygų, o kitą - užsidėjęs virtualios realybės akinius jau klaidžioja Amazonės džiunglėse, ar yra laikmetyje su dinozaurais. Vaikai taip pat susipažino su S. Paltanavičiaus knyga "Metų ratas" (su papildyta realybe). 

Mažais žingsneliais sveikatos link

Balandžio 23 d. vyko nefarmaliojo vaikų švietimo programos "Pažink ir atrask 2" praeitų metų tęstinis užsiėmimas "Maži žingsneliai sveikatos link". Vaikai susipažino su sveiko maisto nauda organizmui, naudodami spalvinimo terapiją pažino įvairias daržoves. Taip pat laikas buvo skiriamas vaikams natūraliai sodinti svogūnus, česnakus, bei sėti ridikėlių sėklas. Užsiėmimo pabaigoje vaikai mėgavosi kinetinio smėlio teikiama malonia kūryba. Kaip ir kiekvieną užsiėmimą vaikai pasivaišino arbata, tačiau šį kartą vaikai kramsnojo ne tik sausainius, bet ir mažas, šviežias morkytes.

"Auginam lietuvišką duoną"

Balandžio 20 d. neformaliojo vaikų programos "Pažink ir atrask 2" metu vaikai sužinojo, kokį kelią nukeliauja duona, kol atsiranda ant mūsų stalo. Mokėmės puoselėti pagarbą ir meilę duonai, pažinti grūdines kultūras: miežius, kviečius, rugius. Vaikai noriai lietė rankomis žemę, ją pylė į specialų daiginimo indą ir sėjo grūdus "Augnam lietuvišką duoną" :). Pradžia graži ir įdomi, šio užsiėmimo tęsinys bus  gegužės 4 dieną.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.