Kūrybiniai užsiėmimai

Gegužės 9 d. neformaliojo vaikų ugdymo programa "Pažink ir atrask 2". Meninių kūrybinių užsiėmimo metu vaikai lipdė iš modelino. Lipdydami ir sugadindami, vėl nulipdydami ir vėl išardydami vaikai jautė didelį pasitenkinimą pačia veikla, mėgavosi procesu lavindami konstravimo įgūdžius, erdvinį mąstymą. Proceso pabaigoje vaikai grožėjosi gautais rezultatais suteikdami savo kūriniams spalvas.

Spalvinimo ir dailės terapija

Gegužės 7 d. Neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" užsiėmimas skirtas spalvinimo ir dailės terapijai. Spalvinimo ir dailės terapija nepriklausomai nuo amžiaus suteikia galimybę pajausti, išgirsti, pamatyti ar išreikšti save per kūrybinį procesą, meną, dailę, spalvas, bei pajausti viso to terapinį poveikį. Piešdami vaikai lavino savo kūrybingumą, smulkiąją motoriką, ugdė kantrybę, sutelkė dėmesį.

"Auginam lietuvišką duoną" tęsinys

Gegužės 4 d. vyko neformaliojo vaikų ugdymo programos tęstinis "Auginam lietuvišką duoną" užsiėmimas. Jo metu vaikai grožėjosi išaugintu derliumi, dalinosi žiniomis lygindami "senovinį" duonos kelią su "šiuolaikiniu", plėtė žinias apie lietuvių liaudies tradicijas, papročius. Knygose ieškojo priežodžių, mįslių, patarlių, pasakų ir kitos smulkios tautosakos apie duoną.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.