Baigiamasis renginys "Kalėdų pasaka"

Gruodžio 21 d. įvyko baigiamasis neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" 2018 m. renginys "Kalėdų pasaka". Į šį renginį buvo kviesti visi šią programą lankantys vaikučių tėveliai, taip pat bibliotekos darbuotojai, jų vaikučiai, bei anūkai. Renginio metu programą lankantys vaikai pristatė spektaklį "Knygų Kalėdų pasaka", o nuostabusis Kalėdų senelis pagrojo saksofonu ir visiems vaikams išdalino dovanas, bei šios programos 2018 metais baigimo pažymėjimus. Šventė buvo šilta ir jauki, vaikai šoko, vaišinosi imbieriniais sausainiais ir kvepiančia mėtų arbata. Dėkoju visiems atvykusiems į šį renginį ir nepabijojusiems slidaus kelio. Didelį ačiū tariu visiems tėveliams, kurie leido prisiliesti prie savo vaikų nuostabių sielų. Gražių ir šiltų Šventų Kalėdų.

Pagarbiai,

Neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" 2018 m. edukatorė Lina Maziliauskienė

Fotosesija "Draugystė su knyga" ir pokalbiai prie arbatos

Gruodžio 14 d. neformaliojo vaikų ugdymo programoje "Pažink ir atrask 2" dalyvaujantys vaikai dalyvavo fotosesijoje "Draugystė su knyga", šios fotosesijos nuostabioji fotografė Agnietė Petrikaitienė. Antroje užsiėmimo dalyje vyko šilti ir mieli pokalbiai apie nuveiktus darbus šioje programoje per 2018 metus.

Patekome tarp geriausiųjų :)

Gruodžio 11 d. neformaliojo vaikų švietimo programos "Pažink ir atrask 2" vaikai kartu su vadove vyko į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto  apsaugos ministerijos ir "Žaislų muziejumi" vykdomą Nacionalinį mokinių žaidimų kūrimo baigiamąjį renginį. Renginys vyko Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Šiame konkurse dalyvavo moksleiviai iš Kauno r., Raseinių, Visagino, Panevėžio, Jurbarko, Šalčininkų, Anykščių miestų, viso buvo sukurta 11 žaidimų. Labai džiugų, kad mūsų sukurtas žaidimas "Tavo mano pareiga, tavo mano vertybė" pateko tarp geriausiųjų ir pirmieji buvome pakviesti jį pristatyti. Kiekvienas vaikas prisidėjęs prie šio žaidimo kūrimo buvo apdovanotas puikiu prizu (nešiojama kolonėle ir stalo žaidimu), Žaislų muziejus padovanojo kvietimą apsilankyti Vilniuje "Žaislų muziejuje", taip pat gavom dovanų nuostabią ekskursiją su tokiu pat nuostabiu gidu Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Pasibaigus šventei vaikai vyko pasigrožėti Kauno gražuole kalėdine egle, čia taip pat patyrė daug puikių emocijų. Paskutinis kelionės taškas - apsilankymas greitojo maisto restorane McDonald's. Visi laimingi ir sotūs pavakariais grįžome į namučius.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.