Judrieji žaidimai

Lapkričio 16 dieną neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" metu vyko judrieji žaidimai. Vaikai mankštino kojas, rankas, mąstymą, buvo linksma daug juoko ir daug nesusipratimų :). Antroje užsiėmimo dalyje vaikai užsiėmė kūryba, tapyba bei pašnekesiais apie artėjančias šventes.

Paroda "Įspūdingiausi pasaulio statiniai"

Lapkričio 19 - 26 dienomis bibliotekos vaikų skyriuje galima pasigrožėti neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" vaikų darbelių paroda "Įspūdingiausi pasaulio statiniai".

Atšvaito svarba kelyje

Lapkričio 16 dieną neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" metu vyko diskusija apie atšvaito svarbą kelyje. Vaikai vienareikšmiškai pripažino, kad atšvaitai yra vienas geriausių ir paprasčiausių būdų apsaugoti save, savo draugus ir savo artimuosius kelyje tamsiuoju paros metu. Be to atšvaitas dar gali būti ir labai įdomus, gražus ir jį galima susikurti paties, todėl po diskusijų ir aptarimų, kibo visi į darbus. Vaikai iš įvairių karoliukų ir grožybių, bei specialios šviesą atspindinčios medžiagos gamino atšvaitus.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.