„Pažink ir atrask 2“ dalyviai lankėsi Vilniuje!

Kovo 28 d. Jurbarko viešosios bibliotekos neformaliojo švietimo „Pažink ir atrask 2“ mažieji veiklų dalyviai kartu su tėveliais vyko į Vilnių! Aplankė Žaislų muziejų, Seimo rūmus ir vakarieniavo savo pasirinktame restorane! Muziejuje susipažino su žaislų istorija ir turėjo progą jais pažaisti. O ja pasinaudojo net ne tik mažieji išvykos dalyviai...bet ir tėveliai! Vėliau, Seimo rūmuose, dalyvavo ekskursijoje, kurios metu stebėjo vykstantį seimo posėdį ir aplankė išskirtines Seimo vietas. Taip ir baigėsi dienelė - kupini įspūdžių, sotūs ir laimingi, grįžome namo!

„Pažink ir atrask 2“ užsiėmimuose svečiavosi policijos pareigūnas

Penktadienio popietę, kovo 22 d., neformaliojo ugdymo „Pažink ir atrask 2“ užsiėmimų metu vaikučiai sulaukė svečio, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūno, Ramūno Budriaus! Susitikimo metu policijos pareigūnas priminė telefono numerius, kuriais reikia skambinti kviečiant pagalbą, pristatė tyrimui reikalingus darbo įrankius. Vaikai labai noriai bendravo su pareigūnu, uždavinėjo jiems rūpimus klausimus apie policininko profesiją, saugumą ir daugelį kitų, o namo iškeliavo su dovanomis – pareigūno pagalba nuimtais kiekvieno dalyvio pirštų atspaudais! Nuoširdžiai dėkojame pareigūnui už bendradarbiavimą!

TAVO MANO pareiga, TAVO MANO vertybė

Kovo 8 d., baigėsi tris dienas vykusi viktorinų estafetė, ugdanti vaikučių pilietiškumą, tautiškumą bei meilę savo kraštui – „TAVO MANO pareiga, TAVO MANO vertybė”, skirta paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Skaityti daugiau...

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.