TAVO MANO pareiga, TAVO MANO vertybė

Kovo 8 d., baigėsi tris dienas vykusi viktorinų estafetė, ugdanti vaikučių pilietiškumą, tautiškumą bei meilę savo kraštui – „TAVO MANO pareiga, TAVO MANO vertybė”, skirta paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Skaityti daugiau...

„Pažink ir atrask 2“

Vasario 22 d. „Pažink ir atrask2“ užsiėmimų dalyviai iš įvairaus rankdarbiams ir kūrybai skirto popieriaus gamino spalvotas ir žaismingas aplikacijas. Būrelis šauniųjų veiklų dalyvių ankstesnių neformaliojo ugdymo užsiėmimų metu dalyvavo Kazickų Šeimos fondo organizuotame laiško rašymo konkurse, taigi penktadienį „J.P. Kazicko gyvenimo istorija“ parodos atidarymo ir konkurso „Laiškas išvykusiam draugui“ dalyvių pagerbimo ceremonijoje buvo apdovanoti padėkomis.

„Pažink ir atrask2“ užsiėmimų dalyviai minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

Penktadienį, vasario 15d., Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko renginys skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio metu muzikiniais kūriniais žavėjo Antano Sodeikos meno mokyklos kanklininkės. Po pasirodymo visi susirinkusieji buvo supažindinti su viešojoje bibliotekoje veikiančia skiautinių paroda. Parodos kūrėjos – Kauno skiautinių klubo moterys, tai darbščių rankų, ir meilės savo kraštui, bei istorijai, vienijamos bendramintės (vadovė Gitana Šukaitytė).
Jurbarko viešoji biblioteka prisijungė prie Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos ir Vasario 16-ąją šventė išradingai – skiautinių klubo moterys vedė edukaciją, kurios metu buvo sukurta skiautiniais puošta ir visom būties spalvom spindinti knyga. Mažųjų, neformaliojo ugdymo „Pažink ir atrask2“, ir suaugusiųjų renginio dalyvių puošta knyga eksponuojama Jurbarko viešojoje bibliotekoje (Vilniaus g.4, Jurbarkas).

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.