„Pažink ir atrask2“ užsiėmimų dalyviai minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

Penktadienį, vasario 15d., Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko renginys skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio metu muzikiniais kūriniais žavėjo Antano Sodeikos meno mokyklos kanklininkės. Po pasirodymo visi susirinkusieji buvo supažindinti su viešojoje bibliotekoje veikiančia skiautinių paroda. Parodos kūrėjos – Kauno skiautinių klubo moterys, tai darbščių rankų, ir meilės savo kraštui, bei istorijai, vienijamos bendramintės (vadovė Gitana Šukaitytė).
Jurbarko viešoji biblioteka prisijungė prie Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos ir Vasario 16-ąją šventė išradingai – skiautinių klubo moterys vedė edukaciją, kurios metu buvo sukurta skiautiniais puošta ir visom būties spalvom spindinti knyga. Mažųjų, neformaliojo ugdymo „Pažink ir atrask2“, ir suaugusiųjų renginio dalyvių puošta knyga eksponuojama Jurbarko viešojoje bibliotekoje (Vilniaus g.4, Jurbarkas).

„Pažink ir atrask 2“ užsiėmimai


Vasario 8 dieną vyko neformaliojo ugdymo „Pažink ir atrask 2“ užsiėmimai. Šios dienos užsiėmimų metu vaikai gamino papuošalus artėjančiai Valentino dienai. Kaip jau žinoma, rankdarbiai yra puiki terapija vaikams – ugdo meninę raišką bei padeda atsikratyti įtampos. 4 – 6 klasių moksleiviai, užsiėmimų metu, rašė laiškus Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Kazickų šeimos fondo organizuotam konkursui.

Naujai startuoja "Pažink ir atrask 2" būrelio veiklos

Vasario 1 dieną startavo 2019 metų neformaliojo vaikų ugdymo būrelio "Pažink ir atrask 2" veiklos. Šis užsiėmimas skirtas pažinties, numatytų veiklų pristatymas per 2019 metus, naudojant žaidimo bei piešimo įvairias formas, diena. Kad vaikučiams būtų drąsiau ir jie nejaustų streso naujoje veikloje, sukūrėm aplinką, kurioje vaikai visi kartu, o tuo pačiu ir individualiai, naudodami piešimo ant veido priemones, galėjo atsiskleisti ir nejausti įtampos šią pirmąją užsiėmimo dieną. 

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.