gruodžio 10 dienos "Pažink ir atrask 2" užsiėmimai

Gruodžio 10 d. įvyko baigiamasis Neformaliojo vaikų švietimo programos Pažink ir atrask 2" 2019 m. renginys „Sniego angelas iš žiemos delnų“. Į šį renginį buvo kviesti visi šią programą lankantys vaikučių tėveliai, taip pat bibliotekos darbuotojai, jų vaikučiai, bei anūkai. Renginio metu programą lankantys vaikai pristatė šokį Sniego nuklotai žemei", o nuostabusis Kalėdų senelis ir gražioji fėja džiugino saksofono ir gitaros garsais. Visus vaikučius renginio metu džiugino Kakės Makės išdaigos. Renginiui baigiantis Kalėdų senelis visus vaikučius apdovanojo dovanomis, o kadangi žiema neskubėjo nukloti laukus ir gatves baltu puriu sniegu, Kalėdų senelis pasinaudodamas savo galiomis suteikė daug džiaugsmo ir iškvietė pūgą... Šventė buvo šilta ir jauki, vaikai šoko, vaišinosi imbieriniais sausainiais, kalėdiniu tortu ir kvepiančia mėtų arbata. Dėkoju visiems atvykusiems į šį renginį, didelį AČIŪ tariu visiems tėveliams, kurie leido prisiliesti prie savo vaikų nuostabių sielų. Gražių ir šiltų Šventų Kalėdų.

Pagarbiai,

Neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" 2019 m. edukatorė Lina Maziliauskienė
gruodžio 5 dienos "Pažink ir atrask 2" užsiėmimai

Gruodžio 5 d. Neformaliojo vaikų švietimo programos „Pažink ir atrask 2“ dalyviai buvo nusiteikę rimtiems išbandymams ir dalyvavo kulinarinėse maisto dirbtuvėse. Susipažino su darbo saugos taisyklėmis, įrankiais, produktais, bei darbo eiga. Visi kartu tarėsi, dalijosi patarimais, seikėjo ir matavo maisto produktus, bei minkė tešlą. Daugelis vaikų tai darė pirmą kartą. Iškeptus imbierinius sausainius dekoravo glajumi ir pabarstukais.


Vykome į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją

Lapkričio 29 d. Neformaliojo ugdymo būrelio Pažink ir atrask 2" vaikučiai vyko į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją ir dalyvavo Nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso baigiamąjame renginyje. Daugiau skaitykite nuorodoje:

https://www.lmnsc.lt/naujiena/apdovanoti-pilietiskumui-ir-kariuomenei-skirtus-zaidimus-kure-mokiniai/


Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.