Apdovanoti „Vasaros skaitymo iššūkio“ nugalėtojai

Rugsėjo 21 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko „Vasaros skaitymo iššūkio“ baigiamoji šventė. Renginio metu apdovanoti skaitymo iššūkį įveikę vaikai ir suaugusieji. Koncertavo Antano Sodeikos meno mokyklos mokinys ir uolus bibliotekos skaitytojas Alanas Užemeckas. Jis grojo su marimba, jam akomponavo vyriausioji metodininkė, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Lina Lukošienė. Dėkojame visiems dalyvavusiems vasaros „Skaitymo iššūkyje“!

Daugiau nuotraukų rasite Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-09-22

Viešąją biblioteką papuošė Taikos balandžiai

Rugsėjo 21 d. Jurbarko viešosios bibliotekos holą papuošė balti balandžiai. VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ neįgalieji jau trečius metus iš eilės mini Tarptautinę Taikos dieną. Šiemet jie kviečia jurbarkiečius užauginti Taikos medį. Kiekvienas bibliotekos lankytojas gali užrašyti savo vardą ant paliktų balandžių ir pakabinti ant medelio. Prisijunkite prie šios gražios akcijos.

2017-09-21

Šiltas susitikimas su rašytoju Linu Šapoka

Rugsėjo 20 d. Viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su jaunu rašytoju Linu Šapoka, kuris pristatė dvi savo išleistas knygas. Savo kūrybą Linas vadina nekanoniška, nes, anot jo, joje nėra gausu meninių raiškos priemonių. Jam atrodo, kad visai nebūtina gilintis į subtilybes, nes daug garsių rašytojų to irgi nesimokė. Linas kalba apie meilę, laiko bei kantrybės svarbą. Nors susirinko nedaug klausytojų, bet visiems laikas prabėgo nepastebimai. Susitikimas vyko šiltoje, dvasiškai artimų žmonių aplinkoje.

2017-09-21

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.