Saldi „Pyragų dienos“ aukojimo tradicija Viešojoje bibliotekoje

Jau trečius metus iš eilės Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisijungia prie TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamo projekto „Išsipildymo akcijos“ iniciatyvos „Pyragų dienos“. Lapkričio 6 d. Viešosios bibliotekos skaitytojai, lankytojai ir svečiai buvo kviečiami pasivaišinti bibliotekininkių keptais pyragais. Pasirinkimo būta ne mažo: nuo keksiukų, tinginių, obuolių pyragų, iki „Angelo ašaros“ ir „Medučio“. Viešosios bibliotekos darbuotojai iškepė net 23 pyragus. Savo keptais pyragais dalinosi Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos aštuntokės su mokytoja Aušra Rukšiene bei Laura Icikevičienė ir Vilma Venslauskienė. Akcijos metu Viešojoje bibliotekoje surinkta 167,09 Eur., kurie keliaus į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą. 
„Pyragų diena“ vyko ir Viešosios bibliotekos Viešvilės filiale. Tris pyragus iškepė šauni Viešvilės filialo vyresn. bibliotekininkė Vilija Platonovienė, po pyragą atsinešė lankytojos: Alina Stanevičienė, Raimonda Vaznienė, Irena Oičenkienė, Vilija Čekaitienė bei buvusi Viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė. Renginio metu surinkta 43 Eur., kurie keliaus į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.
Saldžios „Pyragų dienos“ aukojimo tradicijos įkvėpti Viešosios bibliotekos Žindaičių filialas bei Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyrius lapkričio 11 d. 15 val. organizuoja renginį „Kepsim pyragėlį, pavaišinsim kaimynėlį“. Jo metu bus galima pasivaišinti pyragais ir pasidalinti receptais. Saldūs kepiniai bus nuvežti Jurbarko socialinių paslaugų centro gyventojams. 
2017-11-07

Nuotaikingai atšvęstas Jurbarko viešosios bibliotekos įkūrimo 80-metis

Spalio 27 d.  nuotaikingai atšvęstas Jurbarko viešosios bibliotekos veiklos 80-metis ir užbaigtas jubiliejinių renginių ciklas. Teatralizuoto vakaro metu Jurbarko Konstantino Glinskio teatro aktoriai ir Viešosios bibliotekos darbuotojai nukėlė šventės dalyvius į 1935-uosius metus. Autentišką atmosferą padėjo sukurti iš Vilniaus atvykusios  „The Ditties“ dainininkės.
Teatralizuoto renginio metu buvo rodomas filmas apie Jurbarko viešosios bibliotekos įkūrimą, svarbiausius istorinius faktus, vadovus, darbuotojus ir svečius. Filmą galite peržiūrėti čia.
Renginio metu prisiminta buvusi direktorė Nijolė Masiulienė – jai padėką už ilgametį vadovavimą Viešosios bibliotekos kolektyvui įteikė Seimo narys Ričardas Juška. Jis taip pat pasveikino visą bibliotekos darbuotojus.
Padėkos raštą Viešosios bibliotekos kolektyvui įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Su Viešosios bibliotekos 80-mečiu sveikino  administracijos direktorė Vida Rekešienė  ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys.
Nuoširdžiai dėkojame už sveikinimus Jurbarko turizmo ir informacijos centro direktorei Gaivai Mačiulaitienei, Senovinės technikos muziejaus vadovui Justinui Stoniui, kitiems bibliotekos bičiuliams.
Viešosios bibliotekos darbuotojai pagerbė ir šventines dovanėles įteikė rėmėjams ir bibliotekos bičiuliams.
Šventinis renginys užbaigtas, kai į užtemdytą salę buvo įvežtas tortas su 80 žvakučių. Po renginio visi svečiai pakviesti prie šventinio vaišių stalo.
Daugiau nuotraukų rasite Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-10-30

Viešojoje bibliotekoje atgijo Marlene Dietrich legenda

Spalio 25 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje viešėjo Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė. Renginio „Marlene Dietrich vakaras“ metu ji kūrė legendą apie šią žymią vokiečių aktorę ir dainininkę. Pasakota apie M. Dietrich gyvenimą, meilę, gyvenimo taisykles, skaitytos ištraukos iš jos dienoraščio. Vakaras užbaigtas Marlene Dietrich dainomis. Renginį Viešosios bibliotekos 80-mečio proga dovanojo Jurbarko krašto verslininkų sąjunga.

2017-10-26

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.