Virtualios parodos, skirtos Viešosios bibliotekos 80-mečiui

Jurbarko viešosios bibliotekos internetinėje svetainėje yra net dvi virtualios parodos: „Ačiū už žinias ir atvertas duris į knygų pasaulį: kelionė į rajono filialų istoriją“ ir „Ačiū už žinias ir atvertas duris į knygų pasaulį: kelionė į Vaikų literatūros skyriaus istoriją“. Šios parodos skirtos Viešosios bibliotekos  80-mečiui paminėti.

Parodas parengė vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė.

2017-10-23

Gardžiai užbaigti Vokiečių kalbos savaitės renginiai

Spalio 19 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje gardžiai užbaigti Vokiečių kalbos savaitės renginiai. Į kulinarinę vokiškų patiekalų popietę kvietė Viešosios bibliotekos darbuotojos. Jos susirinkusius vaišino bulvių salotomis, obuolių pyragu. Renginyje dalyvavo vertėja Vida Paškauskienė, kuri pasakojo apie valgius įvairiuose Vokietijos regionuose. Į diskusiją apie mėgstamiausius valgius aktyviai įsitraukė Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos aštuntokai su mokytoja Raminta Damušiene. Renginys vyko vokiečių kalba.

2017-10-20 

Renatos Bastikaitytės dailės darbų parodos „Vokietijos gamta“ pristatymas

Spalio 18 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko renginys, skirtas Vokiečių kalbos savaitei. Jo metu dailininkė Renata Bastikaitytė pristatė dailės darbų parodą „Vokietijos gamta“.
Gyslelę piešimui R. Bastikaitytė paveldėjo iš savo močiutės, kuri savo meniškumą išreiškė įvairiais rankdarbiais. Mokydamasi pradinėse klasėse lankė privačias dailininkės Michalinos Banaitienės pamokas. Jurbarke gimusi menininkė šiuo metu gyvena Vokietijoje. Ilgėdamasi namų būtent ten ji vėl atrado tapybą. Visi parodoje eksponuojami darbai yra nutapyti Vokietijoje. Parodą R. Bastikaitytė pristatė vokiečių kalba.
Paroda bus eksponuojama ik lapkričio 18 d.
2017-10-19

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.