Adventinė popietė „Prie gerumo šviesos“ Ariogaloje

Gruodžio 15 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė dalyvavo adventinėje popietėje „Prie gerumo šviesos“, kuri vyko Ariogalos Šv. arkangelo Mykolo parapijos namuose. Vakarą vedė Prienų vienkiemio bendruomenės „Išlikimas“ įkūrėja, žurnalistė Janina Skeberdienė. Giesmėmis ir arijomis susirinkusiųjų širdis virpino asociacijos „Muzikos garsai“ solistė Diana Tiškovaitė, išgarsėjusi televizijos projekte „Triumfo arka“. Renginio metu pasveikintas kraštotyrininkas, literatas, buvęs mokytojas Vytautas Šulskis. Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos atstovai atvežė raštą, liudijantį jam suteiktą šios organizacijos Garbės nario vardą. Sveikino Ariogalos literatai, valdžios atstovai, mokyklos direktorius, draugai ir kaimynai, buvę mokiniai. 

Vytautas Šulskis – visapusiškas žmogus, kurį galima pavadinti ir patriotu, bibliofilu, skaitovu, bitininku, kataliku. Be kita ko, šis žmogus sėja ąžuoliukus ir puošia jais Ariogalą. Šis literatas išleido jau 11 savo knygų (daugiausia eilėraščių), dar dvi – kartu su žmona. Jo eilės publikuotos dviejuose rinkiniuose bei T. Ūksienės eilėraščių knygoje. Sudarė, redagavo šešias knygas, dar septynioms parašė pratarmes arba apie jų autorius. Ariogališkiams svarbiausias jo darbas – Ariogalos mažoji enciklopedija, o mums – knyga apie šventuoju vadintą kunigą Pranciškų Bastį, bei jo sudaryta ir redaguota knyga apie mokytoją Zenoną Masaitytę.

2017-10-21

Susitikimas su politologu Vytautu Dumbliausku

Gruodžio 15 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje viešėjo Mykolo Romerio universiteto docentas, humanitarinių mokslų daktaras, politologas Vytautas Dumbliauskas.

V. Dumbliauskas daug metų dėstė politikos mokslus dabartiniame Lietuvos edukologijos universitete, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, Mykolo Romerio universitete. Pastaruosius dešimt metų užsiima ir aktyvia publicistine veikla.

Į susitikimą-diskusiją „Politinė klasė: teorija ir lietuviška praktika“ atvyko nemažas būrys jurbarkiečių.

2017-12-18

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jurbarko skyriaus nariai.

Gruodžio 6 d. Viešojoje bibliotekoje lankėsi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jurbarko skyriaus nariai. Juos prie šventinės eglutės pasitikusi nykštukė Jūratė, palydėjo į meduolinį pasakų namelį ir supažindino su jo savininke Lina Maziliauskiene. Maloniai priėmusi lankytojus, ji papasakojo apie ebru piešimo techniką, pamokė ja piešti. Vieniems sekėsi labiau, kitiems mažiau, bet visi susikūrė po paveikslą, o Valentinas Čyžas dar parodė, kaip moka piešti žuvį. Paskui svečiai keliavo į Lietuvos aklųjų bibliotekos kilnojamąją bibliotekėlę, kur patogiai įsitaisė prie stalo. Lina Lukošienė fleita pagrojo keletą kūrinių. V. Čyžas paskaitė savo eilėraščių, o bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė ir draugijos pirmininkė Danutė Šimkutė – eilėraščių kalėdine tema. Renginio dalyviai pasivaišino šermukšnių arbata ir pyragu, vieni kitiems padėkojo už bendradarbiavimą, palinkėjo gražių švenčių bei geros kloties ateinančiais metais.

2017-12-08

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.