Skaitmeninės „Vyturio“ leidyklos knygos

„Vyturio“ leidyklos skaitmeninių knygų bibliotekoje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas. Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.

Skaitytojams, norintiems iki metų pabaigos nemokamai naudotis prieiga iš savo mobilių įrenginių ar kompiuterio, bibliotekos darbuotojas išduos „Dovanos kodą“. Jį skaitytojas privalo suvesti į atitinkamai pažymėtą registracijos formos laukelį kurdamas asmeninę paskyrą www.vyturys.lt svetainėje.

Kodo teiraukitės Skaitytojų skyriuje, Interneto skaitykloje ir Vaikų literatūros skyriaus abonemente.

2018-03-07

Rašytojo Vytauto Kutkevičiaus knygos „Kirtis su paplėšais“ pristatymas

Vasario 23 d. Viešojoje bibliotekoje naujausią savo apsakymų knygą „Kirtis su paplėšais“ pristatė rašytojas, kraštietis, „Švieselės“ klubo narys Vytautas Kutkevičius. Autorius atskleidė, kad rašant apsakymus jį įkvėpė „gyvenimo skauduliai“. Dvidešimt pirmą knygą pristatęs V. Kutkevičiaus atskleidė, kad planuoja išleisti dar vieną. Renginį vedė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartusevičienė.

2018-02-23

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.