Bibliotekų savaitė - "Knygnešio duktė"

Šiandien Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė sukvietė į jaukų ir prasmingą renginį – susirinkusieji turėjo progą pamatyti ištrauką iš Jurbarko Konstantino Glinskio teatro atliekamo spektaklio „Tiltai į tėviškę“, ir filmą apie Jono Žemaičio slaugytoją Mariją Žiliūtę „Knygnešio duktė“. Renginyje svečiavosi ir poetas, prozininkas, dramaturgas – Gasparas Aleksa. Ačiū visiems dalyvavusiems!

Bibliotekų savaitė - "Tapybos parodos atidarymas"

Šiandien Jurbarko viešoji biblioteka subūrė savo krašto kūrėjams, muzikai ir tapybai neabejingus jurbarkiečius – vyko Kęstučio ir Rūtos Vasiliauskų tapybos darbų parodos atidarymo šventė. Susirinkusieji turėjo progą pasiklausyti paties kompozitoriaus bei renginio svečio, prof. Pranciškaus Narušio, atliekamų kūrinių ir pabendrauti su parodos autoriais.
Tapybos darbų parodą galite apžiūrėti darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 18.00 val. Jurbarko viešojoje bibliotekoje (Vilniaus g. 4)

Bibliotekų savaitė - "Menų dūzgės"

Balandžio 23 d. prasidėjo Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios tema „ATEIK – SUŽINOK IR IŠMOK“. Šia proga Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko pirmasis bibliotekų savaitės ciklo renginys, kurio metu susirinkusiems buvo pristatyta bibliotekininkių vykdoma Kultūros paso programa ir jos veiklos.

Tradiciškai, Nacionalinės bibliotekų savaitės renginių metu, už reikšmingiausius praėjusių metų darbus, profesionalumą ir išskirtinį indėlį didinant bibliotekos pažangą, įteikiamas geriausio bibliotekininko vardas. Geriausia 2018 m. Jurbarko viešosios bibliotekos bibliotekininke pripažinta Fondų organizavimo skyriaus vedėja Laima Pernarauskienė!

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.