SU ŠV. VELYKOM!

Gražumėlis tų margučių! 

Džiaugsmo linki Jums geltonas, meilės žada Jums raudonas.
Žalias sako: būkite laimingi, mėlynas – išlikit ištvermingi.
Kraštotyros skaitykloje veikia velykinė margučių bei atvirukų paroda. Čia galima pamatyti ir tautinio paveldo raštais, tradiciniais būdais išmargintų velykaičių, ir moderniai atrodančių margučių. Velykaičius parodai paskolino jurbarkietės B. Ulinskienė, A. Ališauskienė, R. Miliūnienė, V. Petrauskienė, R. Dumašiūtė, L. Maziliauskienė, rotuliškis E. Mockus, skirsnemuniškės O. Jasaitienė ir jos anūkė M. Šakaitytė, serediškė I. Filipsons, G. Babonienė iš Vytėnų. Savo kolekciją atnešė ir parodą paruošė Jūratė Korsakaitė. Atvirukų ir dekoratyvinių margučių prigamino jurbarkietė Zuzana Gavėnaitienė.
Jurbarko viešoji biblioteka skaitytojams linki ne tik nusidažyti gražių margučių, bet ir nepamiršti ir su jais susijusių tradicijų. Paroda veiks iki Atvelykio.


   

2016-03-23

Arvydas Griškus

„Lietuvos karo lakūnų tradicijos - tai mūsų etninė kultūra"

Kovo 15 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko etnologo Arvydo Griškaus paskaita apie Lietuvos aviacijos tradicijas. Jo sūnūs: Jovydas ir Sirvydas taip pat dalyvavo meninėje programoje. Sirvydas Griškus pasakojo anekdotus susijusius su aviacija, o Jovydas Griškus atliko lakūnų pamėgtas dainas.

Primename, kad viešojoje bibliotekoje dar vis veikia fotografijų paroda „Sraigtasparnių eskadrilės tradicijos“.

2016-03-16

Vysk. M. Valančiaus 215 metų gimimo metinės

Kovo 4 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko renginys, skirtas vysk. M. Valančiaus 215 metų gimimo sukakčiai paminėti. Buvo rodomas S. Arnašiaus filmas „Vysk. M. Valančiaus žingsnių aidas Vilniaus krašte". Renginį vedė skulptorius Gediminas Radzevičius.

2016-03-10

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.