Gydytojo natūropato Tomo Vilūno paskaita „Onkologija. Jos priežastys, gydymas ir profilaktika“

2016 m. balandžio mėn. 7 d. 14 val. maloniai kviečiame į paskaitą „Onkologija. Jos priežastys, gydymas ir profilaktika", kurią skaitys Šiaulių natūralios medicinos sveikatos centro „Vilcacora“ vadovas, gydytojas natūropatas Tomas Vilūnas. 
Paskaita vyks bibliotekos renginių salėje II aukšte.
Organizatoriai:
Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jurbarko rajono filialas

Pavasario šventė

Šiandien Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko pavasario šventė „Paukščiai grįžta namo“. Šį renginį kasmet organizuoja Jurbarko miškų urėdija. Jis vyksta kaskart vis kitoje vietoje. Renginį organizuoti bibliotekoje pasiūlė bibliotekininkė Rasa Miliūnienė. Į šventę susirinko jaunieji miško bičiuliai iš Veliuonos, Jurbarko Naujamiesčio, Kidulių, Viešvilės, Gausantiškių mokyklų ir „Ąžuoliuko“ darželio-mokyklos „Boružiukų“ grupės.

Skaityti daugiau...

SU ŠV. VELYKOM!

Gražumėlis tų margučių! 

Džiaugsmo linki Jums geltonas, meilės žada Jums raudonas.
Žalias sako: būkite laimingi, mėlynas – išlikit ištvermingi.
Kraštotyros skaitykloje veikia velykinė margučių bei atvirukų paroda. Čia galima pamatyti ir tautinio paveldo raštais, tradiciniais būdais išmargintų velykaičių, ir moderniai atrodančių margučių. Velykaičius parodai paskolino jurbarkietės B. Ulinskienė, A. Ališauskienė, R. Miliūnienė, V. Petrauskienė, R. Dumašiūtė, L. Maziliauskienė, rotuliškis E. Mockus, skirsnemuniškės O. Jasaitienė ir jos anūkė M. Šakaitytė, serediškė I. Filipsons, G. Babonienė iš Vytėnų. Savo kolekciją atnešė ir parodą paruošė Jūratė Korsakaitė. Atvirukų ir dekoratyvinių margučių prigamino jurbarkietė Zuzana Gavėnaitienė.
Jurbarko viešoji biblioteka skaitytojams linki ne tik nusidažyti gražių margučių, bet ir nepamiršti ir su jais susijusių tradicijų. Paroda veiks iki Atvelykio.


   

2016-03-23

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.