Smalininkų filialą aplankė Merė Popins

Liepos 21 d. Jurbarko viešosios bibliotekos Smalininkų filialą aplankė Merė Popins (Birutė Norkienė) ir Freken Bok (Inesa Kazikaitienė). Susirinkusiems vaikams Merė Popins skaitė P. L. Travers knygos „Merė Popins grįžta“ ištraukas. 

Plačiau skaitykite  skyrelyje:  Vaikams - „Kas naujo?"

2016-07-22

Knygos vaikams „Aš kitoks" pristatymas

Liepos 21 d. Jurbarko bibliotekoje lankėsi iliustratorius, rašytojas Rolandas Dabrukas. Pasipuošęs savo knygos „Aš kitoks“ personažo gandro kostiumu,  jis kūrybingai pristatė savo naujausią knygą apie varliuką Tutį.

Plačiau skaitykite skyrelyje: Vaikams -  „Kas naujo?" 

2016-07-21

Smalininkų filiale - šaškių-šachmatų turnyras

Liepos 16 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Smalininkų filiale vyko šaškių-šachmatų turnyras, skirtas smalininkiečio mokytojo  Algirdo Žuko atminimui. Turnyro idėjos autorė - tapytoja, dailės terapeutė ir buvusi A. Žuko mokinė Irena Girdžiūtė, kuri kartu yra ir Smalininkų bibliotekos globėja. Jos tapyti  paveikslai buvo pagrindinis turnyro prizas pirmosios vietos laimėtojams. Renginyje dalyvavo ir A.Žuko sūnus Julius.
Visus susirinkusius pasveikino linksmos kapelos „Smalinė“ melodijos ir L. Meškaitytės pagr. mokyklos mokinė Meida Rašimaitė, padeklamavusi smalininkiečio Antano Čečkausko eilėraštį „Te prabyla praeitis“. 
Po trumpų prisiminimų apie buvusį mokytoją, kraštietį ir kolegą, Smalininkų seniūnijos seniūno pavaduotoja Akvilė Bialoglovytė paragino visus užimti vietas prie šaškių ir šachmatų lentų. Turnyre dalyvavo 14 šachmatininkų ir 6 šaškininkai.
Pertraukos metu savo programą parodė pantomimos aktorė iš Vilniaus Silvijana Bilskytė.
Po atkaklių kovų pirmąsias vietas iškovojo: šachmatininkas Marius Gurklys (Smalininkai) ir šaškininkas Vytautas Norkus (Smalininkai).
 
2016-07-20

.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.