„Europos egzaminas" II etapas

Gegužės 9 d. vyko „Europos egzaminas", kuriame dalyvavo nemažai žmonių, norėjusių patikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą. Egzaminas vyko internetu - jį buvo galima laikyti tiek bibliotekoje, tiek kitoje vietoje, kur yra prieiga prie inerneto. Į antrąjį etapą ir mūsų kraštui  atstovauti garbė atiteko Jurbarko viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėjai Aldutei Masaitytei, surinkusiai 9 balus (iš dešimties galimų). Sveikiname ir linkime sėkmės gegužės 13 d., atsakinėjant į II etapo klausimus.

2016-05-12

Pokalbis su poetu Antanu Gailiumi

Gegužės 6 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje apsilankė kraštietis, poetas, vertėjas, Nacionalinės premijos lauretas Antanas Gailius. Rengino pradžioje Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos mokiniai Simonas ir Monika grojo visiems susirinkusiems.  Antanas Gailius dalijosi prisiminimais apie vaikystę, jį globojusį vikarą Z. Grinevičių. Kalbėta apie jo knygos „Penkiapėdžio sugrįžimas" eilėraščius, vertėjo darbą. Vyresnioji bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė perskaitė Antanui Gailiui sukurtą Stefanijos Liutkienės eilėraštį-pasveikinimą. Renginyje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, kuris pasveikino Antaną Gailių su jubiliejumi.

2016-05-09

Literatūros paroda „Gegužės 7-oji - spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena"

Sunaikink ją [kalbą] - sunaikinsi santaiką, vienybę ir gerovę. Sunaikink ją - užtemdysi saulę danguje, sumaišysi pasaulio tvarką, atimsi gyvybę ir garbę. (M. Daukša)

Kiekvienos tautos kalba yra jos kultūros, literatūros kūrimo priemonė, tautos savimonės, tautos vertybių - būdo, papročių, mąstymo išraiška. Joje sukaupta tautos istorija. Viešojoje bibliotekoje parengta literatūros paroda „Gegužės 7-oji - spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena".

2016-05-06

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.