Austėja Landsbergienė pristatė literatūrinį meniu

Birželio 20 d. į Jurbarko biblioteką antrą kartą sugrįžo renginys „Literatūrinis furšetas“, kurio metu Austėja Landsbergienė, socialinių mokslų (edukologijos) daktarė, didžiausio Baltijos šalyse ikimokyklinių ugdymo įstaigų tinklo „Vaikystės sodas" ir Karalienės Mortos mokyklos įkūrėja, pristatė savo šeimos sudarytą literatūrinį meniu. Jame yra pateiktos knygos skirtos ir vaikams, ir suaugusiems. Ji pabrėžė, kad kartais su meile knygai yra gimstama, bet galima ją ir išugdyti. Knygų skaitymas vaikams yra ne tik skaitymas, bet ir galimybė pabūti kartu.

2016-06-20

Literatūros paroda „Gyvenimas - tai geidžiamas apsigavimas"

Mes nežinome kam, bet gyventi, kurt ir juoktis pasauly - puiku... (Vytautas Mačernis). 

Vytautas Mačernis (1921-06-05 – 1944-11-07) - jauniausias literatūros klasikas, naujosios lietuvių poezijos pradininkas, vienas pačių reikšmingiausių savo kartos poetų. Jis buvo  svajotojas, gyvenęs ateitimi, tikėjimu, regėjimais. Viešojoje bibliotekoje parengta literatūros paroda „Gyvenimas - tai geidžiamas apsigavimas", skirta paminėti Vytauto Mačernio 95-osioms gimimo metinėms.

Apdovanoti Jurbarko rajono mokiniai

Birželio 14 d. Viešojoje bibliotekoje buvo pagerbti Jurbarko rajono mokiniai, kurie dalyvavo kūrybinių darbų konkurse „Lietuvos laisvės gynėjų kova ir jų gyvenimo sąlygos“. Jie buvo apdovanoti Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialo padėkos raštais. Nebuvo pamiršti ir mokytojai, kurie prisidėjo įgyvendinant šį konkursą. Pedagogams įteikti Jurbarko švietimo centro padėkos raštai.

Mokinių darbų paroda Jurbarko viešojoje bibliotekoje veiks iki birželio 20 d.

2016-06-15

 

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.