Literatūros paroda „Vaikai - gražiausios pasaulio gėlės"

Vaikystė - nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Artėja birželio 1-oji - tarptautinė vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Vaikai turi teisę gyventi nieko nebijodami, turi teisę lankyti darželį ir mokyklą, niekas negali jų mušti, turi teisę gyventi su savo mama ir tėčiu, kai serga, turi būti suteikta medicinos pagalba, turi teisę sakyti tai, ką galvoja, turi teisę žaisti, visi vaikai yra svarbūs. Tai pagrindinės sąlygos kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Apgaubkime vaikučius savo meile ir šiluma. Paverskime jų svajones ir norus realybe! Viešojoje bibliotekoje parengta literatūros paroda "Vaikai - gražiausios pasaulio gėlės". Kviečiame apsilankyti!

2016-05-19

3D spausdintuvo pristatymas

Balandžio 17 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje lankėsi Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekos vyr. bibliotekininkė projektinei veiklai Viktorija Globytė. „Jaunųjų inžinierių laboratorija“ projekto koordinatorė bibliotekos darbuotojams įdomiai papasakojo apie 3D spausdintuvą ir jo galimybes.

2016-05-18

„Europos egzaminas" II etapas

Gegužės 9 d. vyko „Europos egzaminas", kuriame dalyvavo nemažai žmonių, norėjusių patikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą. Egzaminas vyko internetu - jį buvo galima laikyti tiek bibliotekoje, tiek kitoje vietoje, kur yra prieiga prie inerneto. Į antrąjį etapą ir mūsų kraštui  atstovauti garbė atiteko Jurbarko viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėjai Aldutei Masaitytei, surinkusiai 9 balus (iš dešimties galimų). Sveikiname ir linkime sėkmės gegužės 13 d., atsakinėjant į II etapo klausimus.

2016-05-12

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.