Paroda „Gilų įspūdį paliekantis balsas"

Aldona Butkutė-Stempužienė-Švedienė (g. 1926) žymi operos solistė (mecosopranas), dainavimo dėstytoja, lietuviškos radijo programos „Tėvynės garsai“ vedėja Klivlende, banko darbuotoja. A. Stempužienė – ypatingo talento dainininkė. Dainavo pagrindines partijas Klivlendo „Cafarelli Opera“, Čikagos lietuvių operos spektakliuose, koncertavo su simfoniniais orkestrais. Bedradarbiaudama su jurbarkiečiu kompozitoriumi D. Lapinsku, su J. Švedu, įsiliejo į moderniosios lietuviškos muzikos srovę. 

A. Stempužienė pelniusi daug apdovanojimų: 1993 m. „The American Nationalities Movement“ ir Ohajo lietuvių gydytojų draugijos kultūros premiją; 1994 m. – JAV lietuvių bendruomenės Kultūros tarybos muzikos premiją; 1999 m. - JAV lietuvių bendruomenės Kultūros tarybos radijo programos premiją ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos padėkos raštą; 2006 m. – Gedimino ordino Karininko kryžių. 

Viešojoje bibliotekoje paruošta paroda „Gilų įspūdį paliekantis balsas", skirta šiai žymiai solistei.

2016-05-19

Literatūros paroda „Vaikai - gražiausios pasaulio gėlės"

Vaikystė - nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Artėja birželio 1-oji - tarptautinė vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Vaikai turi teisę gyventi nieko nebijodami, turi teisę lankyti darželį ir mokyklą, niekas negali jų mušti, turi teisę gyventi su savo mama ir tėčiu, kai serga, turi būti suteikta medicinos pagalba, turi teisę sakyti tai, ką galvoja, turi teisę žaisti, visi vaikai yra svarbūs. Tai pagrindinės sąlygos kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Apgaubkime vaikučius savo meile ir šiluma. Paverskime jų svajones ir norus realybe! Viešojoje bibliotekoje parengta literatūros paroda "Vaikai - gražiausios pasaulio gėlės". Kviečiame apsilankyti!

2016-05-19

3D spausdintuvo pristatymas

Balandžio 17 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje lankėsi Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekos vyr. bibliotekininkė projektinei veiklai Viktorija Globytė. „Jaunųjų inžinierių laboratorija“ projekto koordinatorė bibliotekos darbuotojams įdomiai papasakojo apie 3D spausdintuvą ir jo galimybes.

2016-05-18

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.