Seime apdovanoti aktyviausi skaitytojai

Gegužės 25 d., Lietuvos Respublikos Seime, Kovo 11-osios Akto salėje, įvyko Bibliotekų metams paminėti skirtas renginys, kuriame buvo pagerbti aktyviausi 2015 metų skaitytojai ir skaitomiausių knygų autoriai. Lietuvos Respublikos Seimas 2016-uosius paskelbė Bibliotekų metais ir pakvietė šalies bibliotekas išrinkti aktyviausius 2015 metų skaitytojus – vieną suaugusįjį ir vieną vaiką (iki 18 metų).

Šventės dalyvius pasveikino Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, žodį tarė rašytojai Kristina Sabaliauskaitė ir Vytautas Račickas. Renginio metu buvo apdovanoti ir du Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojai: Jurbarko Naujamiesčio pagr. mokyklos trečios klasės mokinys Airidas Sutkus ir Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartusevičienė.

2016-05-26

Neįgaliųjų literatų popietė „Gegužės burtai"

Gegužės 24 d.  Jurbarko viešoje bibliotekoje vyko neįgaliųjų literatų popietė „Gegužės burtai“. Susirinko literatai iš Kėdainių, Raseinių, Šakių rajonų ir Pagėgių savivaldybės. Šis renginys vyksta jau antrus metus iš eilės. Jį organizuoja Jurbarko neįgaliųjų draugija ir Jurbarko viešoji biblioteka.

2016-05-24

Premjero Algirdo Butkevičiaus susitikimas su visuomene

Gegužės 20 d. į Jurbarko rajono savivaldybės viešąją biblioteką gausiai susirinko gyventojai susitikti su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi. Susitikime dalyvavo Seimo narys Bronius Pauža, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko rajono savivaldybės vicemeras Saulius Lapėnas, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, tarybos nariai, įstaigų vadovai bei verslininkai. Premjeras kalbėjo apie aktualias visuomenei problemas: emigraciją, nedarbą, renovacijas. Atsakinėjo į gyventojams aktualius klausimus.

2016-05-20

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.