Apdovanoti Jurbarko rajono mokiniai

Birželio 14 d. Viešojoje bibliotekoje buvo pagerbti Jurbarko rajono mokiniai, kurie dalyvavo kūrybinių darbų konkurse „Lietuvos laisvės gynėjų kova ir jų gyvenimo sąlygos“. Jie buvo apdovanoti Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialo padėkos raštais. Nebuvo pamiršti ir mokytojai, kurie prisidėjo įgyvendinant šį konkursą. Pedagogams įteikti Jurbarko švietimo centro padėkos raštai.

Mokinių darbų paroda Jurbarko viešojoje bibliotekoje veiks iki birželio 20 d.

2016-06-15

 

XV-asis bibliotekininkų sąskrydis Skuodo rajone

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka birželio 10-11 d. dalyvavo XV-ajame Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje Skuodo rajone. Ant Apuolės piliakalnio dvi dienas vyko įvairios sportinės rungtys, šmaikščios atrakcijos, kūrybiniai bibliotekų prisistatymai, meninės programos, ekskursijos po Skuodo rajoną. Sąskrydyje svečių teisėmis dalyvavo bibliotekininkų delegacijos iš Latvijos ir Ukrainos.

Jurbarko bibliotekininkai užėmė devintą vietą ir buvo apdovanoti už išradingumą, greičiausiai įveiktą bulvių sodinimo rungtį bei gavo „Sąskrydžio miegalius“ titulą už jaukiai įkurtą miegamąją zoną.

2016-06-13

Seime apdovanoti aktyviausi skaitytojai

Gegužės 25 d., Lietuvos Respublikos Seime, Kovo 11-osios Akto salėje, įvyko Bibliotekų metams paminėti skirtas renginys, kuriame buvo pagerbti aktyviausi 2015 metų skaitytojai ir skaitomiausių knygų autoriai. Lietuvos Respublikos Seimas 2016-uosius paskelbė Bibliotekų metais ir pakvietė šalies bibliotekas išrinkti aktyviausius 2015 metų skaitytojus – vieną suaugusįjį ir vieną vaiką (iki 18 metų).

Šventės dalyvius pasveikino Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, žodį tarė rašytojai Kristina Sabaliauskaitė ir Vytautas Račickas. Renginio metu buvo apdovanoti ir du Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojai: Jurbarko Naujamiesčio pagr. mokyklos trečios klasės mokinys Airidas Sutkus ir Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartusevičienė.

2016-05-26

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.