Literatūros paroda „Gyvenimas - tai geidžiamas apsigavimas"

Mes nežinome kam, bet gyventi, kurt ir juoktis pasauly - puiku... (Vytautas Mačernis). 

Vytautas Mačernis (1921-06-05 – 1944-11-07) - jauniausias literatūros klasikas, naujosios lietuvių poezijos pradininkas, vienas pačių reikšmingiausių savo kartos poetų. Jis buvo  svajotojas, gyvenęs ateitimi, tikėjimu, regėjimais. Viešojoje bibliotekoje parengta literatūros paroda „Gyvenimas - tai geidžiamas apsigavimas", skirta paminėti Vytauto Mačernio 95-osioms gimimo metinėms.

Apdovanoti Jurbarko rajono mokiniai

Birželio 14 d. Viešojoje bibliotekoje buvo pagerbti Jurbarko rajono mokiniai, kurie dalyvavo kūrybinių darbų konkurse „Lietuvos laisvės gynėjų kova ir jų gyvenimo sąlygos“. Jie buvo apdovanoti Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialo padėkos raštais. Nebuvo pamiršti ir mokytojai, kurie prisidėjo įgyvendinant šį konkursą. Pedagogams įteikti Jurbarko švietimo centro padėkos raštai.

Mokinių darbų paroda Jurbarko viešojoje bibliotekoje veiks iki birželio 20 d.

2016-06-15

 

XV-asis bibliotekininkų sąskrydis Skuodo rajone

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka birželio 10-11 d. dalyvavo XV-ajame Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje Skuodo rajone. Ant Apuolės piliakalnio dvi dienas vyko įvairios sportinės rungtys, šmaikščios atrakcijos, kūrybiniai bibliotekų prisistatymai, meninės programos, ekskursijos po Skuodo rajoną. Sąskrydyje svečių teisėmis dalyvavo bibliotekininkų delegacijos iš Latvijos ir Ukrainos.

Jurbarko bibliotekininkai užėmė devintą vietą ir buvo apdovanoti už išradingumą, greičiausiai įveiktą bulvių sodinimo rungtį bei gavo „Sąskrydžio miegalius“ titulą už jaukiai įkurtą miegamąją zoną.

2016-06-13

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.