Romualdo Augūno fotografijų paroda „Sapnuoju Lietuvą"

Nuo rugpjūčio 11 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje eksponuojama Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario Romualdo  Kęstučio Augūno paroda „Sapnuoju Lietuvą“. Ekspoziciją sudaro fotografijos-pasakojimai apie Lietuvą iš 1960-2010 metų laikotarpio.

Žmogaus psichologinis portretas ir apie jo gyvenimą pasakojantys siužetai R. Augūno fotografijose yra tokie pat svarbūs, o gal net svarbesni už didingus gamtos vaizdus. Būtent dėl to fotografas yra priskiriamas humanistinės fotografijos krypčiai – su ja jį sieja noras parodyti, jog „visų tautų žmones jaudina tos pačios problemos ir būtent tuo jie labiausiai artimi vieni kitiems“.

2016-08-11

A. Piročkinas padovanojo bibliotekai L. Abraitytės knygą

Mūsų kraštietis, Jurbarko rajono Garbės pilietis, profesorius habilituotas daktaras Arnoldas Piročkinas padovanojo Viešajai bibliotekai Laimos Abraitytės knygą „Atsigręžus. Iš mokytojos užrašų“. Jo nuomone, autorė yra reto talento lituanistė-mokytoja. Knyga parašyta taip patraukliai ir turiningai, kad ją turėtų perskaityti kiekvienas mokytojas, ypač lituanistas. Profesorius tikisi, kad ši talentingai parašyta knyga išpopuliarės tarp rajono mokytojų. Ją rasite Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacijos ir kraštotyros fonde.

2016-08-10

 

Smalininkų filialą aplankė Merė Popins

Liepos 21 d. Jurbarko viešosios bibliotekos Smalininkų filialą aplankė Merė Popins (Birutė Norkienė) ir Freken Bok (Inesa Kazikaitienė). Susirinkusiems vaikams Merė Popins skaitė P. L. Travers knygos „Merė Popins grįžta“ ištraukas. 

Plačiau skaitykite  skyrelyje:  Vaikams - „Kas naujo?"

2016-07-22

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.