Smalininkų filiale - šaškių-šachmatų turnyras

Liepos 16 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Smalininkų filiale vyko šaškių-šachmatų turnyras, skirtas smalininkiečio mokytojo  Algirdo Žuko atminimui. Turnyro idėjos autorė - tapytoja, dailės terapeutė ir buvusi A. Žuko mokinė Irena Girdžiūtė, kuri kartu yra ir Smalininkų bibliotekos globėja. Jos tapyti  paveikslai buvo pagrindinis turnyro prizas pirmosios vietos laimėtojams. Renginyje dalyvavo ir A.Žuko sūnus Julius.
Visus susirinkusius pasveikino linksmos kapelos „Smalinė“ melodijos ir L. Meškaitytės pagr. mokyklos mokinė Meida Rašimaitė, padeklamavusi smalininkiečio Antano Čečkausko eilėraštį „Te prabyla praeitis“. 
Po trumpų prisiminimų apie buvusį mokytoją, kraštietį ir kolegą, Smalininkų seniūnijos seniūno pavaduotoja Akvilė Bialoglovytė paragino visus užimti vietas prie šaškių ir šachmatų lentų. Turnyre dalyvavo 14 šachmatininkų ir 6 šaškininkai.
Pertraukos metu savo programą parodė pantomimos aktorė iš Vilniaus Silvijana Bilskytė.
Po atkaklių kovų pirmąsias vietas iškovojo: šachmatininkas Marius Gurklys (Smalininkai) ir šaškininkas Vytautas Norkus (Smalininkai).
 
2016-07-20

.

Svečiavosi Lietuvos sporto universiteto darbuotojai

Birželio 30 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje svečiavosi Lietuvos sporto universiteto bibliotekos ir leidybos skyrių darbuotojai ir dėstytojai.

2016-07-01

Austėja Landsbergienė pristatė literatūrinį meniu

Birželio 20 d. į Jurbarko biblioteką antrą kartą sugrįžo renginys „Literatūrinis furšetas“, kurio metu Austėja Landsbergienė, socialinių mokslų (edukologijos) daktarė, didžiausio Baltijos šalyse ikimokyklinių ugdymo įstaigų tinklo „Vaikystės sodas" ir Karalienės Mortos mokyklos įkūrėja, pristatė savo šeimos sudarytą literatūrinį meniu. Jame yra pateiktos knygos skirtos ir vaikams, ir suaugusiems. Ji pabrėžė, kad kartais su meile knygai yra gimstama, bet galima ją ir išugdyti. Knygų skaitymas vaikams yra ne tik skaitymas, bet ir galimybė pabūti kartu.

2016-06-20

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.