Lietuvos žydų genocido atminimo diena

Rugsėjo 23 d. 12 val. Jurbarko žydų kapinėse, Naujasodžių kaime, minėsime Lietuvos žydų genocido atminimo dieną, bus skaitomi Holokausto aukų vardai. Šiemet minimos 75-osios žydų žudymo metinės.

Nuo rugsėjo 20 d.  Jurbarko krašto muziejuje veiks paroda „Žydų vaikas pasakoja apie Šoa“.

Rugsėjo 23 d. Viešojoje bibliotekoje bus parengta dokumentų paroda „Šito negalima pamiršti“.

2016-09-16

Literatūros paroda „Kaimelis žavus... šalia tęsias miškai“

Nuo rugsėjo 7 d. Viešosios bibliotekos informacijos ir kraštotyros fondo skaitykloje veikia literatūros paroda „Kaimelis žavus... šalia tęsias miškai“, skirta Viešvilės dvaro paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 470-osioms metinėms ir Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato įkūrimo 25-mečiui paminėti.

2016-09-12

Garsiniai skaitymai

Rugsėjo 1 d.  Jurbarko Jaunimo parke vykusio šventinio renginio „Pradedam“ metu vyko garsiniai skaitymai, kuriuos organizavo Viešoji biblioteka.  Plakatą su šūkiu „Knygas skaitantys žmonės gyvena ilgiau“ laikė Austėja, Brigita ir Radvilė. Renginį pradėjo bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė pasveikinusi visus su mokslo ir žinių diena.
Pradinukai Klaudijus  ir Titas  skaitė E. Mieželaičio „Kiškis Piškis“  ir Z. Gaižauskaitės „Žiogas pievoj vasarojo“ eilėraščius, gimnazistės  Meda, Kamilė ir Danielė pasidalino savo mėgstamiausių kūrinių ištraukomis iš: A. de Sent Egziuperi „Mažasis princas“, Jennifer Niven „Papasakok man apie tobulą dieną“ ir A. Škėmos „Balta drobulė“.  Skaitė ne tik mokiniai, bet ir vyresniosios bibliotekininkės Lina Maziliauskienė ir Jūratė Korsakaitė.
Skaitymų metu uoliausieji klausytojai obuoliais ir saulėgrąžų žiedais buvo apdovanoti  Meškėno (Lina Maziliauskienė). O skaitovams palaikyti mikrofoną ar vartyti knygelių puslapius padėjo Varna (fondų organizavimo skyriaus vedėja Laima Pernarauskienė). Nuoširdžiai dėkojame visiems skaitovams ir klausytojams.
2016-09-02

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.