KALĖDINIS KONKURSAS

Knyga pakeitusi gyvenimą

Lietuvos bibliotekininkų draugija (LBD) skelbia konkursą „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą“

Tradicija tapusi akcija „Knygų Kalėdos“ jau šeštus metus keliauja po Lietuvą. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą. „Knyga gali įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį“, – teigia šios akcijos iniciatorė, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Kaip manote Jūs, ar perskaityta knyga gali būti postūmis, nuo kurio prasideda esminiai gyvenimo pokyčiai? Kokia knyga buvo lemtinga jūsų gyvenime? Savo mintimis iki š. m. gruodžio 21 d. dalinkitės Lietuvos bibliotekininkų draugijos skelbiamame konkurse „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą“.

Konkurso sąlygos:
1. Konkursas vyksta 2016 m. gruodžio 1–21 d.
2. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvos bibliotekos, kviesdamos savo skaitytojus dalintis mintimis apie perskaitytas knygas, kurios įkvėpė skaityti, patirti skaitymo malonumą, suteikė išminties, stiprybės, pastūmėjo esminiams pokyčiams ar kaip kitaip pakeitė jų gyvenimą.
3. Knygos, pakeitusios gyvenimą, viršelio nuotrauką kartu su aprašymu skelbkite savo bibliotekos socialiniame tinkle Facebook paskyroje su žyma #KnygaPakeitusiManoGyvenima.
4. Įdomiausias, originaliausias, netikėčiausias mintis kartu su nuotraukomis* siųskite el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Ši informacija bus skelbiama LBD socialinio tinklo Facebook paskyroje.
5. Siųsdami mintis LBD kartu su nuotrauka pateikite ir šią informaciją: visą bibliotekos pavadinimą, skaitytojo vardą bei atsakingo asmens vardą ir pavardę bei kontaktus (tel. numerį ir el. pašto adresą).
6. Konkursą laimės trijų nuotraukų su komentarais autoriai, surinkę daugiausiai „Like/Patinka“ paspaudimų.
7. 2017 m. sausio 6 d. nugalėtojai bus apdovanoti Lietuvos bibliotekininkų draugijos suvažiavime Vilniuje.

* Talpinsime tik aukštos kokybės nuotraukas jpg formatu.

2016-12-01

„Poezijos rudenėlis - 2016"

 Lapkrity čeža lapai po kojom, 

Dengdami ir kelius, ir gatves.

Auksaspalvį lapą pagauti aš noriu, 

Kol dar sukas po oro erdves. 

A. Karvelienė „Rudenėlis“


Lapkričio 26 d. įvyko tradicinis Jurbarko viešosios bibliotekos renginys „Poezijos rudenėlis - 2016".  Jo metu pristatytas aštuntasis Jurbarko literatų klubo „Švieselė“ almanachas „Atsigerk iš versmės“. Jame – keturiolikos autorių kūryba, kuri apima ne tik poeziją, bet ir prozą. Renginį vedusios bibliotekininkės Danutė Kėžinaitienė ir Jūratė  Korsakaitė trumpai pristatė literatus ir jų kūrybą, o autoriai perskaitė po vieną ar kelis savo kūrinėlius. Kojos kilnojosi, kai akordeoną paimdavo literatų klubo „Švieselė“ narė Lilija Jonikienė. Veikė literatūros parodėlė, kurioje buvo galima pamatyti visus „Švieselės“ almanachus ir šiais metais pristatytas Jurbarko literatų knygas.

2016-11-28


Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.