Šventinis vakaras „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą“

Gruodžio 20 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje nuleista Bibliotekų metų vėliava ir įvyko vienas iš „Knygų Kalėdų“ renginių „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą“.

Lietuvos Respublikos Seimas 2016-uosius buvo paskelbęs Bibliotekų metais. Vėliavą, skelbiančią Bibliotekų metus,  prie Jurbarko viešosios bibliotekos kovo 8 d. iškėlė bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė su Jurbarko rajono savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi. Gruodžio 20 d. vakarą vėliava buvo nuleista, o šventiniu vakaru „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą" užbaigtas Bibliotekų metų renginių ciklas.

Visą dieną bibliotekoje buvo galima susipažinti su elektroninėmis skaityklėmis, eksponuota knygų, parašytų Brailio raštu, paroda, veikė kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose buvo gaminami mediniai kalėdiniai žaisliukai ir atvirutės - Vadžgirio filialo projektas „Kūrybos inkubatorius“, šiaudiniai sodeliai, buvo galima pamatyti, kaip gaminamas naminis muilas ir pasigrožėti makramė technika pagamintais papuošalais. Bibliotekos darbuotojai kvietė pasivaišinti skania ant laužo virta Kalėdine knygų sriuba. Viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė sakė, kad tai nėra sriuba iš knygų, o sriuba vardan knygų. Ja buvo vaišinami visi, kurie bibliotekai padovanojo naujas knygas ir apsilankė bibliotekoje šią šventinę dieną. N. Masiulienė apžvelgė svarbiausius 2016 m. renginius, paminėjusi, kad išsamesnę apžvalgą pateiks kitų metų pradžioje.

Savo mintimis apie knygas, kurios keičia gyvenimus, dalijosi Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, Jaunimo reikalų koordinatorė Rasida Kalinauskienė, Tarybos nariai Stasys Makūnas ir Darius Virvilas, Viešosios bibliotekos „Knygių“ klubo narė Nijolė Norkienė.

Sveikinimo žodį tarė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Jis taip pat pasidalino įspūdžiais apie knygas, kurios jį emociškai labiausiai paveikė.

Tarybos narė ir Seimo nario Ričardo Juškos padėjėja Liudmila Norkaitienė pasidžiaugė, kad dar yra nemažai žmonių, kurie skaito knygas. Ji perdavė Seimo nario šventinius palinkėjimus.

Eiles apie knygas skaitė Jurbarko kultūros centro režisierius Kęstutis Matuzas ir Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokinės Monika Masaitytė ir Gintarė Stanevičiūtė.

Bardai Saulius Lapėnas ir Rolandas Kulikauskas visus nudžiugino gitaros garsais ir dainomis. Kūnu bėgo šiurpuliai klausantis Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos trečiokės Ievos Sapronaitytės dainavimo.

Netikėtai pasirodęs Kalėdų senelis apdovanojo visus šventės dalyvius dovanėlėmis.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios gražios šventės organizavimo.

Daugiau nuotraukų rasite apsilankę Jurbarko rajono savivaldybės puslapyje.

2016-12-21

Sigutės Ach darbų paroda

Jurbarko viešosios bibliotekos II aukšto hole veikia dailininkės ir pasakų vaikams rašytojos Sigutės Ach darbų paroda. Jei kas dar neturite dovanėlių brangiems žmonėms, galite įsigyti autorės darbų - vaikiškų pasakų knygelių, raktų pakabukų, atvirukų, užrašams knygų ir kt. (kreipkitės į suaugusių skaitytojų skyrių).
Paroda vyks iki šių metų pabaigos.

2016-12-16

Kalėdinis rytmetis „Šventų Kalėdų laukiant“

Gruodžio 15 d. Jurbarko bibliotekoje įvyko tradicinis renginys „Šventų Kalėdų laukiant“.

Daugiau apie renginį skyrelyje: Vaikams - „Kas naujo?"

2015-12-15 

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.