Smalininkų filialą aplankė Merė Popins

Liepos 21 d. Jurbarko viešosios bibliotekos Smalininkų filialą aplankė Merė Popins (Birutė Norkienė) ir Freken Bok (Inesa Kazikaitienė). Susirinkusiems vaikams Merė Popins skaitė P. L. Travers knygos „Merė Popins grįžta“ ištraukas. Skaitymas buvo aktyvus su žaidimo elementais, reikalaujantis vaikų dėmesio ir greitos reakcijos. Vaikams toks žaidimas labai patiko. 
Po visų skaitymų vaikai piešė ant šaligatvio kreidelėmis. Renginys baigėsi pyrago valgymu ir sulčių gėrimu. 
Šis renginys įvyko netikėtai. Smalininkų filialo bibliotekininkė Birutė Norkienė pasikalbėjo su vieno skaitytojo mama, Jurbarko rajono Mažosios Lietuvos Smalininkų kultūros centro „Ažuolynė“ aktore, Inesa Kazikaitiene ir surengė vaikams smagią šventę.
 
2016-07-22

Knygos „Aš kitoks" pristatymas

Liepos 21 d. Jurbarko bibliotekoje lankėsi iliustratorius, rašytojas Rolandas Dabrukas. Pasipuošęs savo knygos „Aš kitoks“ personažo gandro kostiumu,  jis kūrybingai pristatė savo naujausią knygą apie varliuką Tutį. Nuotaikingo susitikimo metu jis išmokė vaikus nupiešti varliuką. Vyko viktorina, kurioje buvo užduodami šmaikštūs klausimai, mįslės, greitakalbės. Prizais apdovanoti visi, kurie teisingai atsakė į klausimus ar geriausiai atkartoję greitakalbes. Renginio pabaigoje energingasis Gandras pakvietė visus šokti. Po renginio Rolandas Dabrukas sakė, kad yra sužavėtas žiūrovų gausa ir  aktyviais vaikais. Visa tai skatino jį dar labiau stengtis, daryti viską, kad popietė vaikams būtų  įsimintina.

2016-07-21

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.