Vaikai dekoruoja sodo žibintus

Ketvirtadienio popietę Viešosios bibliotekos žaislotekoje virė veiksmas. Jau ketvirtą kartą vaikai kviečiami dekoruoti stiklinius sodo žibintus, kurie bus gražus artėjančios šventės akcentas bibliotekos parkelyje. Rugpjūčio 26-28 dienomis vyks Jurbarko krašto šventė, skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 405-osioms metinėms paminėti. Viešoji biblioteka organizuoja kraštiečių sueigą, kuri vyks rugpjūčio 26 d. http://www.jurbarko-rvb.lt/index.php?lang=lt

Idėja šventę papuošti vaikų dekoruotais žibintais kilo vaikų literatūros skyriaus vedėjai Aldutei Masaitytei ir vyriausiajai metodininkei Linai Lukošienei, o vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė moko dekoravimo. Nuo liepos 21 d. kiekvieną ketvirtadienį organizuojamos kūrybinės dirbtuvės sulaukė didelio vaikų ir net suaugusiųjų susidomėjimo. Vaikai jau dekoravo 87 sodo žibintus. Kūrybinės dirbtuvės veiks iki rugpjūčio 25 d., todėl tikimės, kad kraštiečių sueigos „Jurbarkiškių suklegos“ šventę papuoš bent šimtas gražiai dekoruotų sodo žibintų. Visus vaikų darbelius galėsite atidžiau apžiūrėti šventės metu.

Dėkojame visiems mažiesiems dailininkams. 

2016-08-12

Kinetinis smėlis

2016-08-08

Išrink 100 geriausių lietuviškų knygų vaikams

Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kartu su IBBY Lietuvos skyriumi kviečia dalyvauti apklausoje dėl reikšmingiausių lietuviškų knygų vaikams ir paaugliams. Tai vienas iš projektų, skirtų artėjančiam Nepriklausomos Lietuvos šimtmečiui. Idėjos autorius ir projekto vadovas Kęstutis Urba.
Reikšmingiausių knygų sąrašas būtų labai svarbus pristatant lietuvių vaikų literatūrą plačiajam pasauliui, svarstant leidybos ir skaitybos problemas, diskutuojant dėl pagrindinės mokyklos programų ir pan.
Balsuoti galima iki 2016 m. gruodžio 1 d.
Daugiau informacijos: www.lnb.lt/100knyguvaikams 

2016-07-29

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.