Ulos Šimulynaitės knygos „Vilniaus miesto legendos“ pristatymas

Rugsėjo 6 d. Viešojoje bibliotekoje vyko du susitikimai su rašytoja, iliustratore Ula Šimulynaite. Susirinkusiems Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos pradinukams ji perskaitė kelias istorijas iš savo naujausios komiksų knygos „Vilniaus miesto legendos“.

Po pristatymo vyko kūrybinės dirbtuvėlės. Vaikai piešė savus komiksus apie Jurbarko miesto įkūrimą. Įdomiausių, geriausių darbų autoriai buvo apdovanoti.

Šiandien 16 val. vyks parodos „Keliaujantis iliustracijų lagaminas. Komiksai“ pristatymas. Parodą, kurioje eksponuojami Lietuvos, Latvijos ir Estijos komiksų kūrėjų darbai, pristatys projekto kuratorė Ula Šimulynaitė. 

Paroda Viešojoje bibliotekoje bpus eksonuojama iki rugsėjo 27 d.

2017-09-06

Koncertas vaikams „Sveika vasara!“, skirtas Vaikų gynimo dienai

Birželio 1 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko Vaikų gynimo dienai skirtas renginys „Sveika vasara!“. Į įvairiaspalviais balionais papuoštą salę sugužėjo vaikai, mamos, močiutės, seneliai. Renginį pradėjo Viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė, kuri pasveikino vaikus sulaukus vasaros ir palinkėjo net tik aktyviai leisti laiką lauke, bet ir nepamiršti kelio į biblioteką. Koncertavo vaikų vokalinis-instrumentinis ansamblis „Pasagėlė“ (vadovė Aušra Mičiulė). Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokiniai ir ansamblio „Pasagėlė“ dalyviai įdomiai pristatė savo mėsgtamiausias knygas. 

2017-06-02

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.