Nuotaikingai atšvęstas A. Lindgren 110-asis gimtadienis

Lapkričio 14 d. į Viešąją biblioteką rinkosi Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos trečiokai su mokytojomis Zita Ambrakaitiene, Gailute Menciene ir Vaida Micevičiene. Renginio metu vaikams trumpai buvo papasakota, kaip pradėjo rašyti Astrida Lindgren. A. Lindgren gimtadienio švęsti atskrido Karlsonas (Faustas Pališkis), kuris uždavė vaikams klausimus apie garsiąją vaikų rašytoją. Jis buvo ne vienintelis knygų veikėjas apsilankęs renginyje - susirinkuo devynios Pepės Ilgakojinės. Jos suvaidino epizodą „Pepė mokosi skaityti“.
Vyko trumpa viktorina, kurios metu teisingai atsakę į pateiktus klausimus vaikai buvo apdovanoti prizais.
2017-11-14 

Viešojoje bibliotekoje „Skaitytojų vaikų diena“

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka švenčia gražų savo veiklos 80-metį. Ta proga visą savaitę (nuo spalio 21 d. iki spalio 27 d.) organizuojami įvairūs renginiai. Spalio 24 d. buvo organizuojamos ekskursijos ir renginiai vaikams. Nuo pat ankstyvo ryto Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos su šypsenomis sveikino Jurbarko vaikų darželio „Nykštukas“ auklėtinius. Vaikai ne tik apžiūrėjo gyvūnų ir paukščių iškamšų parodą, bet ir pabėgiojo Viešosios bibliotekos parke.

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos penktokai su lietuvių kalbos mokytoju Sauliumi Ambrazaičiu apžiūrėjo visus Viešosios bibliotekos kampelius ir įdomiai pasišnekučiavo su bibliotekos personalu.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Aldutė Masaitytė parengė viktoriną vaikams apie paukščius ir gyvūnus. Dėl geriausiosios komandos vardo ir prizų rungėsi Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos 4 a klasės mokiniai. Juos į biblioteką atlydėjo mokytoja Rita Urbutienė.

Vakarop drąsiausieji ir gudriausieji Vaikų literatūros skyriaus skaitytojai ieškojo paslėpto lobio. Pastatytos pilys, surimuoti eilėraščiai, išspręstos matematinės užduotys ir kryžiažodžiai nuvedė tris šaunius piratus: Klaudijų, Mantą ir Liutaurą prie lobio.

2017-10-25

 

 

Viktorina vaikams „Vokiečių rašytojai - vaikams“

Spalio 18 d. Jurbarko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus žaislotekoje vyko viktorina vaikams „Vokiečių rašytojai - vaikams“, skirtas Vokiečių kalbos savaitei. Grupėse rungėsi mažieji Viešosios bibliotekos skaitytojai ir vaikai iš Jurbarko vaikų dienos užimtumo centro. Visi dalyviai buvo apdovanoti projekto organizatorių dovanėlėmis.

2017-10-19

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.