Vaikai rinko šauniausias knygas

Sausio 24 dieną Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Birutė Petraitienė pristatė geriausių vaikų ir paauglių knygų penketukus. Pasiklausę knygų pristatymo, skaitomų ištraukų, vaikai išrinko jiems labiausiai patikusias. Nugalėjo Virgio Šidlausko knyga „Ulfas ir stebuklinga barzda“ ir Lauros Varslauskaitės knyga „Mano didelis mažas aš“.

2018-01-25

Kalėdos su knyga

Gruodžio 13 d. Vaikų literatūros skyriuje vyko popietė „Kalėdos su knyga“. Į popietę atėjo Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos maironiečiai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos Vilmos Masaitienės ir bibliotekininkės Jolantos Savickienės. Jie į renginį susirinkusiems vaikams papasakojo apie gražiausias pasaulio bibliotekas. Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Birutė Petraitienė pristatė vaikų ir paauglių knygų penketukus, o po to vyko smagi literatūrinė viktorina. Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Lina Maziliauskienė paruošė įvairių klausimų apie knygas ir jų veikėjus.

2017-12-14

Kalėdinis rytmetis „Laukiu Kalėdų"

Gruodžio 12 d. vyko tradicinis advento renginys „Laukiu Kalėdų“.  Jurbarko kultūros centro folkloro grupė „Imsriukai“ ir jos vadovė Birutė Bartkutė papasakojo vaikams apie advento papročius, padainavo šio laikotarpio dainų, žaidė žaidimus. Ji papasakojo ir apie tautinį kostiumą, kokie jo skirtumai įvairiuose Lietuvos regionuose. Vaikai sužinojo daug įdomių faktų – pavyzdžiui, kad moterys vienu metu segėjo net septynis sijonus.
„Imsriukai“ taip pat padainavo Antano ir Jono Juškų dainų, kurias dainuos Dainų šventėje.

2017-12-14

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.