Ganom juodas aveles

Suspaudęs delniuke
Vaivorykštę riestą,
Išvyko varliukas
Iš kaimo į miestą.

Ir šaukė žaliasis
Kiek leido jo jėgos:
- Kaip lengva, kaip gera
Iš kaimo pabėgus!

Šiomis eilėmis gegužės 10 d. prasidėjo vaikų knygos šventė „Ganom juodas aveles“. Jas vaikams skaitė autorė Zita Gaižauskaitė. Į šventę susirinkę vaikai ne tik klausėsi poetės skaitomų eilėraščių, bet ir patys, pasipuošę kaukėmis, dalyvavo skaitymuose ir inscenizacijose.
Šiai šventei vaikai ruošėsi – ne tik skaitė Z. Gaižauskaitės eilėraščius, bet ir patys juos kūrė. Viešnia perskaitė visus eilėraščius ir geriausiųjų autorius apdovanojo savo knygelėmis.
Vaikai turėjo poetei klausimų: ar sunku rašyti?, kiek jai metų ir kt. Į juos Z. Gaižauskaitė atsakinėjo linksmai ir šmaikščiai.
Po renginio vaikai galėjo įsigyti knygelių ir gauti autorės autografą.
 Įvyko du Z. Gaižauskaitės susitikimai su Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos pradinukais.

2017-05-11

Pasakos beieškant

Gegužės 9 d. bibliotekoje buvo paminėtas 60-asis rašytojos Nijolės Kepenienės gimtadienis. Į literatūrinį rytmetį "Pasakos beieškant" atėjo Naujamiesčio pagrindinės mokyklos trečiokai. Renginio vedėja Lina Maziliauskienė trumpai papasakojo apie rašytoją, o vėliau vaikai pasklido po įvairias bibliotekos erdves. Vieni, pasiskirstę grupelėmis, iliustravo N. Kepenienės pasakas, kiti salėje inscenizavo rašytojos pjesę "Kad tave žalios vaivorykštės". Baigę darbus, visi vaikai susirinko salėje, apžiūrėjo vieni kitų piešinius, o po to pažiūrėjo, kaip jų draugams sekėsi vaidinti. Renginio pabaigoje vaikai atsakinėjo į klausimus apie N. Kepenienę ir jos kūrybą.

2017-05-09

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.