Popietė „Mano mielas draugas"

Spalio 8 dieną Vaikų literatūros skyriaus žaislotekoje vyko popietė „Mano mielas draugas“, skirta Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Vaikų literatūros skyriaus bičiuliai Jurbarko vaikų dienos centro lankytojai, taip pat ištikimiausi interneto skaityklos lankytojai. Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lina Navickenė papasakojo kodėl minima ši diena. Po to vaikai pasakojo apie savo auginamus gyvūnus, jų nuotykius, dalijosi patirtimi, kaip juos prižiūrėti.
Perėję į interneto skaityklą, renginio dalyviai susiskirstė į keturias komandas – joms reikėjo sėsti prie kompiuterių spręsti kryžiažodį „Gyvūnai“. Užduotys buvo sėkmingai įveiktos, o vaikai grįžo į žaisloteką – ten laukė viktorina „Mano mielas draugas“. Komandoms teko atsakyti į klausimus ir atlikti įvairias užduotis: sugalvoti gyvūnams vardus, minti mįsles ir pan. Azarto buvo daug, vaikai įgijo naujų žinių ir smagiai praleido laiką.
Atsisveikindama su popietės dalyviais, Lina palinkėjo: „Mylėkime savo augintinius, dėkokime jiems už tai, kad mūsų gyvenimus jie padaro spalvingesnius ir gražesnius“.

2015-10-20

Nuotaikos su Ula Šimulynaite

Rugsėjo 22 dieną bibliotekoje svečiavosi rašytoja, dailininkė Ula Šimulynaitė. Pirmiausiai viešnia vaikams pristatė savo sukurtas knygas, o po to perskaitė dvi pasakas. Vaikams labai patiko stebėti ekrane judančius ir įvairius garsus leidžiančius pasakų veikėjus.
 Vėliau U. Šimulynaitė su vaikais aptarė, kokių yra nuotaikų – linksma, liūdna, pikta ir pan., kaip jas atpažinti, o tada pasiūlė patiems nupiešti kokią nors nuotaiką – savo ar kito žmogaus.
 Vaikai uoliai ėmėsi darbo. Visų piešiniai buvo puikūs, todėl sunku buvo išrinkti tris geriausius. Vis dėlto po ilgų svarstymų trys piešiniai buvo paskelbti geriausiais ir labiausiai atitinkančiais temą, o jų autoriai apdovanoti U. Šimulynaitės sukurtais ir įrėmintais paveikslėliais.

2015-09-23

Kaip naudotis biblioteka

Skaitytojai registruojami Vaikų literatūros skyriaus abonemente arba interneto skaitykloje, išduodant skaitytojo bilietą, kurio kaina 1 Eur (turintiems bilietą, naujo įsigyti nereikia). Naujas skaitytojas - vaikas turi kreiptis į skyriaus darbuotojas, pateikti gimimo liudijimą arba moksleivio pažymėjimą, tėvų arba globėjų prašymą; suaugusieji pateikia pasą. Praradus ar sugadinus skaitytojo bilietą, dublikatas kainuoja 1,50 Eur.

Knygas galima rinktis atvirame fonde. Leidiniai į namus išduodami 30 dienų. 

Knygų išdavimo terminą galima pratęsti atėjus į biblioteką arba paskambinus telefonu (8 447) 72 515.

Enciklopedijas, žodynus, žinynus ir einamųjų metų periodinius leidinius galima skaityti tik skaitykloje.

Kompiuteriais galima naudotis nemokamai, ribojant laiką pagal sveikatos ir saugaus darbo reikalavimus.

2013-03-20

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.