Kalėdinis rytmetis „Dovanų Kalėdos“

Šiandien į bibliotekos kalėdinį rytmetį atskubėjo Naujamiesčio progimnazijos ketvirtokai. Renginio vedėja Lina Maziliauskienė pakvietė vaikus į linksmą kalėdinę viktoriną. Reikėjo atsakyti į įvairius klausimus: kur papuošta pirmoji kalėdinė eglė?, kur gyvena Kalėdų senelis?, kiek elnių tempia Kalėdų senelio roges?, kur Kalėdų senelis gyvena? Buvo klausimų apie knygas, į kuriuos teisingai atsakė tik jas skaičiusieji.  Po azartiškos viktorinos vaikai mokėsi gaminti dėžutes kalėdinėms  dovanėlėms.

2019-12-19

Gamtos dovana - mieliausia puošmena

Vaikų literatūros skyriuje veikia kalėdinių žaisliukų paroda „Gamtos dovana – mieliausia puošmena“. Žaisliukus kūrė pedagogai ir moksleiviai iš įvairių Jurbarko rajono ugdymo įstaigų. Parodą rengė Jurbarko rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinis būrelis. Darbelius galima apžiūrėti iki sausio 6 dienos.

2019-12-16

Per tykų adventą Kalėdos ateina

Gruodžio 11 d. bibliotekoje vyko adventinis rytmetis „Per tykų adventą Kalėdos ateina“. Į susitikimą su Jurbarko kultūros centro folkloro grupe „Imsriukai“ atėjo Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos pradinukai. „Imsriukai“ atliko programą „Sodai sodai leliumoj“ – dainavo advento dainas, žaidė žaidimus, minė mįsles. Kolektyvo vadovė Birutė Bartkutė papasakojo apie advento papročius ir tradicijas, klausė vaikų, ką žino jie, o geriausius žinovus apdalino saldžiomis dovanėlėmis.

2019-12-13

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.