Gamtos dovana - mieliausia puošmena

Vaikų literatūros skyriuje veikia kalėdinių žaisliukų paroda „Gamtos dovana – mieliausia puošmena“. Žaisliukus kūrė pedagogai ir moksleiviai iš įvairių Jurbarko rajono ugdymo įstaigų. Parodą rengė Jurbarko rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinis būrelis. Darbelius galima apžiūrėti iki sausio 6 dienos.

2019-12-16

Per tykų adventą Kalėdos ateina

Gruodžio 11 d. bibliotekoje vyko adventinis rytmetis „Per tykų adventą Kalėdos ateina“. Į susitikimą su Jurbarko kultūros centro folkloro grupe „Imsriukai“ atėjo Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos pradinukai. „Imsriukai“ atliko programą „Sodai sodai leliumoj“ – dainavo advento dainas, žaidė žaidimus, minė mįsles. Kolektyvo vadovė Birutė Bartkutė papasakojo apie advento papročius ir tradicijas, klausė vaikų, ką žino jie, o geriausius žinovus apdalino saldžiomis dovanėlėmis.

2019-12-13

Šunys - mūsų draugai

Lapkričio 14 d. bibliotekoje buvo džiaugsmingas sujudimas – Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos pirmokai atėjo į susitikimą su šunų dresuotoja Jurgita Kairelyte ir jos augintine auksaspalve retrivere  Gnara. Jurgita papasakojo, kaip reikia elgtis su šunimis, kad saugiai jaustųsi ir žmonės, ir gyvūnai, apie įvairias šunų veisles, jų ypatybes. Vaikai dresuotojai turėjo daugybę klausimų – kiek šunys gyvena, kokių triukų juos galima išmokyti, kokius darbus dirba, kokiomis ligomis serga ir t.t., taip pat papasakojo ir apie savo augintinius.
Didžiausias džiaugsmas vaikams buvo galimybė paglostyti Gnarą, pabandyti atlikti su ja vieną kitą triuką ir kartu nusifotografuoti.
Dar vienas susitikimas su Jurgita ir jos augintine vyko lapkričio 19 d. – šį kartą bibliotekoje apsilankė Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos antrokai.

2019-11-19

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.