Pasitikime sugrįžtančius paukščius

Kovo 9 dieną Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lina pakvietė vaikus į rytmetį „Pasitikime sugrįžtančius paukščius“. Į renginį atskubėjo vaikučiai iš vaikų darželio „Nykštukas“ „Spalviukų“ ir „Nykštukų“ grupių.
Bibliotekoje vaikus pasitiko paukščių čiulbesys. Darželinukai pasakojo, kokius paukščius žino, kurie iš jų žiemoja Lietuvoje, o kas rudenį išskrenda į šiltuosius kraštus. Pasikalbėję vaikai virto paukščiais – viena grupė ereliais, kita – gandrais. O kad būtų dar linksmiau, į svečius pakvietė kiškį ir varną (Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ aktorius Mariją Vasiliauskaitę ir Matą Mankų). Visi kartu žaidė žaidimus, šoko ir sužinojo daug paukščių pavadinimų.

2016-03-09

Knygų penketuko pristatymas

Vasario 10 dieną Vaikų literatūros skyriuje vaikams buvo pristatytas geriausių 2015 metų knygų vaikams penketukas. Į jį pateko Ramintos Baltrušytės knyga „Kalvėnų miesto paslaptis", Tomo Dirgėlos „Apie raganą Šiokiątokią", Birutės Mar „Gėlininkė", Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis. Ruduo" ir Rimvydo Stankevičiaus „Pūgos durys". Apie knygas papasakojo vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė, vėliau vaikai skaitė knygų ištraukas. Aptarę knygas, rinko labiausiai patikusią - šauniausia buvo pripažinta T. Dirgėlos „Apie raganą Šiokiątokią".

Buvo paskelbti knygų loterijios rezultatai. Vaikai ant knygų medžio buvo prikabinę snaigių su knygų pavadinimais - atėjo laikas ištraukti penkis laiminguosius. Vaikai ištraukė penkias snaiges su laimėtojų pavardėmis. Jais tapo Saulė Griškutė, Andrius Totilas, Rimgailė Pečkaitytė, Kamilė ir Rugilė Kazinevičiūtės. Šie Vaikų literatūros skyriaus skaitytojai bus apdovanoti knygomis iš knygų penketuko.

2015-02-11

Popietė „Būk saugus internete!"

Popietė „Būk saugus internete!“
Vasario 4 dieną Vaikų literatūros skyriuje vyko popietė „Būk saugus internete", skirta Saugesnio interneto savaitei. Bibliotekininkė Lina papasakojo apie saugumą internete. Vaikai pasakojo, ką jie žino apie saugų elgesį internete. Vėliau vaikai piešė, kaip jie įsivaizduoja kompiuterinius virusus, o renginio pabaigoje sprendė testus apie saugų internetą.
Piešinius galima apžiūrėti žaislotekoje.
2016-02-05

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.