Vaikų velykėlės

Balandžio 1 dieną Vaikų literatūros skyriuje buvo švenčiamos Vaikų velykėlės. Vaikai dalyvavo „Naisių vasaros“ konkurse – margino Didįjį margutį, kurį išmargino ne tik senoviniais raštais, bet ir perskaitytų knygų pavadinimais.
Renginyje dalyvavo Jurbarko Dienos centro lankytojai su darbuotojomis Ligita Bakūnovaite  ir Vilija Mažintiene. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti specialiai konkursui išleistu CD „Garny, Garny, pasuk ratą“ (rėmėjas Ramūnas Karbauskis).

2016-04-01

Vaikų poezijos šventė „Vaikystės sparnai"

Kovo 17 d.  Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko vaikų poezijos šventė „Vaikystės sparnai".

2016-03-17

Viktorina vaikams: „Ar pažįsti Lietuvos gamtą?"

Šiandien Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko viktorina vaikams „Ar pažįsti Lietuvos gamtą". Renginyje dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai. Juos lydėjo mokytoja Ingrida Naujokaitienė ir bibliotekininkė Jolanta Savickienė. Mokiniai susiskirstė į tris komandas: „Propaganda", „Super komanda" ir „Gandrėnai". Suskaičiavus balus paaiškėjo, kad pirmą vietą užėmė „Gandrėnų" komanda (jie  surinko 86 taškus), antra vieta atiteko „Super komandai" (79 tšk.) ir tretieji liko „Propagandos" komanda (77 tšk.). Visos komandos buvo apdovanotos knygelėmis. Taip pat vyko ir individuali rungtis. Mokiniai, teisingai atsakę į klausimus, gavo dovanėles. Sveikiname visus nugalėtojus: Aleksandrą, Austėją, Gustą, Luką, Matą, Medą ir Mildą. 

2016-03-15

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.