Vaikų poezijos šventė „Vaikystės sparnai"

Kovo 17 d.  Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko vaikų poezijos šventė „Vaikystės sparnai".

2016-03-17

Viktorina vaikams: „Ar pažįsti Lietuvos gamtą?"

Šiandien Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko viktorina vaikams „Ar pažįsti Lietuvos gamtą". Renginyje dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai. Juos lydėjo mokytoja Ingrida Naujokaitienė ir bibliotekininkė Jolanta Savickienė. Mokiniai susiskirstė į tris komandas: „Propaganda", „Super komanda" ir „Gandrėnai". Suskaičiavus balus paaiškėjo, kad pirmą vietą užėmė „Gandrėnų" komanda (jie  surinko 86 taškus), antra vieta atiteko „Super komandai" (79 tšk.) ir tretieji liko „Propagandos" komanda (77 tšk.). Visos komandos buvo apdovanotos knygelėmis. Taip pat vyko ir individuali rungtis. Mokiniai, teisingai atsakę į klausimus, gavo dovanėles. Sveikiname visus nugalėtojus: Aleksandrą, Austėją, Gustą, Luką, Matą, Medą ir Mildą. 

2016-03-15

Pasitikime sugrįžtančius paukščius

Kovo 9 dieną Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lina pakvietė vaikus į rytmetį „Pasitikime sugrįžtančius paukščius“. Į renginį atskubėjo vaikučiai iš vaikų darželio „Nykštukas“ „Spalviukų“ ir „Nykštukų“ grupių.
Bibliotekoje vaikus pasitiko paukščių čiulbesys. Darželinukai pasakojo, kokius paukščius žino, kurie iš jų žiemoja Lietuvoje, o kas rudenį išskrenda į šiltuosius kraštus. Pasikalbėję vaikai virto paukščiais – viena grupė ereliais, kita – gandrais. O kad būtų dar linksmiau, į svečius pakvietė kiškį ir varną (Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ aktorius Mariją Vasiliauskaitę ir Matą Mankų). Visi kartu žaidė žaidimus, šoko ir sužinojo daug paukščių pavadinimų.

2016-03-09

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.