Vaikų renginys „Juodos avelės - pasaką seka"

Gegužės 10 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko renginys „Juodos avelės pasaką seka“, kuris buvo skirtas spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė pasveikino popietės dalyvius J. Marcinkevičiaus eilėraščiu „Kalba gimtoji“. Popietės metu vaikai sprendė kryžiažodį apie biblioteką, mokėsi „Word“ programoje rašyti minklių atsakymus, patarles, priežodžius, pakeisti šriftą, jo dydį, spalvas, įkelti paveikslėlį ir išsaugoti dokumentus.

2016-05-11

Pradinukų susitikimas su rašytoja Danguole Kandrotiene

Gegužės 4 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje rašytoja Danguolė Kandrotienė susitiko su Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos pradinukais. Prieš susitikimą mokiniai skaitė  rašytojos knygą „Spintos istorijos". Jie piešė labiausiai patikusius veikėjus, aprašė įsimintinas istorijas. Geriausių darbų autoriams Danguolė Kandrotienė padovanojo knygelių. Susitikimo metu ji pasakojo apie save, rašymą, knygos kelią. Ji perskaitė ištrauką iš knygos „Pasaiba", atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus. Po renginio Danguolė Kandrotienė mielai dalijo autografus.

2016-05-09

Vaikų knygos šventė „Knyga - tai paslaptis"

Balandžio 20 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje į vaikų knygos šventę „Knyga - tai paslaptis" susirinko Naujamiesčio mokyklos 4 a ir c klasių mokiniai. Juos lydėjo mokytojos Aušra Žižienė, Laura Icikevičienė ir bibliotekininkė Jolanta Savickienė.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Aldutė Masaitytė paruošė viktoriną vaikams apie knygas. Šiais metais minimos V. Šekspyro 400-osios mirties metinės, todėl šventę papuošė dvi Renesanso laikų drabužiais apsirengusios damos: ledi Laima ir ledi Vilma.

Ledi Laima perskaitė laišką-pasaką vaikams, kurį parašė žymi brazilų vaikų rašytoja Luciana Sandroni, o ledi Vilma uždavinėjo viktorinos klausimus.

Vaikai susiskirstė į keturias komandas: „Moksliukai", „Skaitovai", „Mažieji skaitytojai" ir „Nenugalimasis devintukas". Suskaičiavus taškus, paaiškėjo, kad po dvi komandas surinko vienodai taškų. Nugalėtojai paaiškėjo tik po papildomų klausimų. Ketvirta vieta atiteko „Skaitovų" komandai, trečią vietą užėmė „Nenugalimasis devintukas", antri liko „Moksliukai", o pirmą vietą laimėjo „Mažieji skaitytojai".

Individualioje rungtyje, teisingai atsakius į klausimus buvo apdovanoti šie vaikai: Andrėja, Kęstutis, Rimantė ir Martynas.

Sveikiname visus nugalėtojus. Šaunuoliai!

2016-04-20

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.