Viktorina vaikams „Kai pražysta stebuklų gėlė“

Koks takas šviečia galybe šviesų? Kas kviečia skraidyti naktimis? Kas saldu gardu kaip du medu, o paragaut negalima?

Į šiuos ir dar daug kitų klausimų teko atsakyti viktorinos dalyviams – Naujamiesčio pagrindinės mokyklos trečiokams ir ketvirtokams. Spalio 13 d. vaikai dalyvavo popietėje „Kai pražysta stebuklų gėlė“, skirtoje paminėti 85–ąjį poetės Ramutės Skučaitės gimtadienį.

Renginyje dalyvavo trys klasės, todėl buvo sudarytos trys komandos. Vaikai grupėse pasitardami atsakinėjo į klausimus. Visos komandos dovanų gavo po knygelę.

2016-10-17


Piknikas su knyga

Birželio 1 d. visoje Lietuvoje prasidėjo skaitymai „Vasara su knyga“, skirti vaikams ir jaunimui. Šia akcija skleidžiama žinia: „Skaitymas yra malonumas, skaitymas yra atostogos, skaitymas yra bendravimas“.
Vaikų literatūros skyrius taip pat prisidėjo prie šios akcijos – žaislotekoje visą dieną buvo transliuojamas renginys „Vasara su knyga: nuo saulėtekio iki saulėlydžio“, jį galėjo stebėti visi bibliotekos lankytojai. Renginį organizavo Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos apskričių viešosios bibliotekos.
Popiet mažieji skaitytojai buvo laukiami bibliotekos parke, kur prasidėjo “Piknikas su knyga“. Skaitytojų skyriaus vedėja Danutė Kėžinaitienė skaitė savo pirmąją vaikystėje perskaitytą knygą – E. Mieželaičio „Zuikis puikis“, vaikai skaitė ištraukas iš savo mėgstamų knygų, kalbėjosi apie perskaitytas knygas.
Piknikas buvo ne tik su knyga, bet ir su saldumynais bei gaiviaisiais gėrimais.

2016-06-02

Priešmokyklinukų eksursija bibliotekoje

Balandžio 12 d. Viešojoje bibliotekoje skambėjo smagus vaikiškas šurmulys. Jurbarko „Ąžuoliuko" mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai", „Giliukai" ir „Varpeliai" susipažino su biblioteka. Vaikai apžiūrėjo visas bibliotekos aptarnavimo skyriaus patalpas: suaugusiųjų ir vaikų abonementą, informacijos ir kraštotyros fondą, interneto ir periodikos skaityklas ir žaisloteką.

2016-05-12

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.