Piknikas su knyga

Birželio 1 d. visoje Lietuvoje prasidėjo skaitymai „Vasara su knyga“, skirti vaikams ir jaunimui. Šia akcija skleidžiama žinia: „Skaitymas yra malonumas, skaitymas yra atostogos, skaitymas yra bendravimas“.
Vaikų literatūros skyrius taip pat prisidėjo prie šios akcijos – žaislotekoje visą dieną buvo transliuojamas renginys „Vasara su knyga: nuo saulėtekio iki saulėlydžio“, jį galėjo stebėti visi bibliotekos lankytojai. Renginį organizavo Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos apskričių viešosios bibliotekos.
Popiet mažieji skaitytojai buvo laukiami bibliotekos parke, kur prasidėjo “Piknikas su knyga“. Skaitytojų skyriaus vedėja Danutė Kėžinaitienė skaitė savo pirmąją vaikystėje perskaitytą knygą – E. Mieželaičio „Zuikis puikis“, vaikai skaitė ištraukas iš savo mėgstamų knygų, kalbėjosi apie perskaitytas knygas.
Piknikas buvo ne tik su knyga, bet ir su saldumynais bei gaiviaisiais gėrimais.

2016-06-02

Priešmokyklinukų eksursija bibliotekoje

Balandžio 12 d. Viešojoje bibliotekoje skambėjo smagus vaikiškas šurmulys. Jurbarko „Ąžuoliuko" mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai", „Giliukai" ir „Varpeliai" susipažino su biblioteka. Vaikai apžiūrėjo visas bibliotekos aptarnavimo skyriaus patalpas: suaugusiųjų ir vaikų abonementą, informacijos ir kraštotyros fondą, interneto ir periodikos skaityklas ir žaisloteką.

2016-05-12

Vaikų renginys „Juodos avelės - pasaką seka"

Gegužės 10 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko renginys „Juodos avelės pasaką seka“, kuris buvo skirtas spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė pasveikino popietės dalyvius J. Marcinkevičiaus eilėraščiu „Kalba gimtoji“. Popietės metu vaikai sprendė kryžiažodį apie biblioteką, mokėsi „Word“ programoje rašyti minklių atsakymus, patarles, priežodžius, pakeisti šriftą, jo dydį, spalvas, įkelti paveikslėlį ir išsaugoti dokumentus.

2016-05-11

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.