Priešmokyklinukų eksursija bibliotekoje

Balandžio 12 d. Viešojoje bibliotekoje skambėjo smagus vaikiškas šurmulys. Jurbarko „Ąžuoliuko" mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai", „Giliukai" ir „Varpeliai" susipažino su biblioteka. Vaikai apžiūrėjo visas bibliotekos aptarnavimo skyriaus patalpas: suaugusiųjų ir vaikų abonementą, informacijos ir kraštotyros fondą, interneto ir periodikos skaityklas ir žaisloteką.

2016-05-12

Vaikų renginys „Juodos avelės - pasaką seka"

Gegužės 10 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko renginys „Juodos avelės pasaką seka“, kuris buvo skirtas spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė pasveikino popietės dalyvius J. Marcinkevičiaus eilėraščiu „Kalba gimtoji“. Popietės metu vaikai sprendė kryžiažodį apie biblioteką, mokėsi „Word“ programoje rašyti minklių atsakymus, patarles, priežodžius, pakeisti šriftą, jo dydį, spalvas, įkelti paveikslėlį ir išsaugoti dokumentus.

2016-05-11

Pradinukų susitikimas su rašytoja Danguole Kandrotiene

Gegužės 4 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje rašytoja Danguolė Kandrotienė susitiko su Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos pradinukais. Prieš susitikimą mokiniai skaitė  rašytojos knygą „Spintos istorijos". Jie piešė labiausiai patikusius veikėjus, aprašė įsimintinas istorijas. Geriausių darbų autoriams Danguolė Kandrotienė padovanojo knygelių. Susitikimo metu ji pasakojo apie save, rašymą, knygos kelią. Ji perskaitė ištrauką iš knygos „Pasaiba", atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus. Po renginio Danguolė Kandrotienė mielai dalijo autografus.

2016-05-09

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.