Pabaisos knygų lentynose

Vaikų literatūros skyriuje vyko rytmetis „Pabaisos knygų lentynose“. Jurbarkų darželio – mokyklos trečiokai visą mėnesį skaitė knygas apie vaiduoklius, vampyrus ir kitus baisuoklius, juos piešė ir gamino, o į biblioteką atėjo apie tai papasakoti. Vaikai prisiminė perskaitytas knygas, pristatė jas savo draugams, atsakė į jų klausimus. Daugelis sakė, kad savo skaitytą knygą ir kitiems rekomenduoja perskaityti. Vėliau pažiūrėjo animacinį filmuką apie Mažylį ir Karlsoną, atsakė į šmaikščius renginio vedėjos (bibliotekos savanorė Airinė Lekavičiūtė) klausimus ir kartu su savo mokytoja Aušra Ališauskiene atliko smagią dainą apie Karlsoną.

2016-11-14

Viktorina vaikams „Kai pražysta stebuklų gėlė“

Koks takas šviečia galybe šviesų? Kas kviečia skraidyti naktimis? Kas saldu gardu kaip du medu, o paragaut negalima?

Į šiuos ir dar daug kitų klausimų teko atsakyti viktorinos dalyviams – Naujamiesčio pagrindinės mokyklos trečiokams ir ketvirtokams. Spalio 13 d. vaikai dalyvavo popietėje „Kai pražysta stebuklų gėlė“, skirtoje paminėti 85–ąjį poetės Ramutės Skučaitės gimtadienį.

Renginyje dalyvavo trys klasės, todėl buvo sudarytos trys komandos. Vaikai grupėse pasitardami atsakinėjo į klausimus. Visos komandos dovanų gavo po knygelę.

2016-10-17


Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.