Viktorina "Mes raštingi, kalbam taisyklingai!"

Kovo 7 d. bibliotekoje buvo paminėti Lietuvių kalbos kultūros metai. Į viktoriną „Mes raštingi, kalbam taisyklingai!“ susirinko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos trečiaklasiai. Renginio vedėja A. Masaitytė pasikalbėjo su vaikais apie taisyklingą kalbą ir apie tai, kokios kalbos klaidos dažniausiai daromos. Po to prasidėjo viktorina – jos dalyviams teko atlikti įvairiausias užduotis: taisyti kalbos klaidas sakiniuose, paaiškinti vaizdingus posakius, pasakyti, kas yra kudašius... Į komandas pasiskirstę vaikai dirbo draugiškai ir smagiai, o nugalėjo „Pegaso“ komanda. Visos komandos buvo apdovanotos knygomis ir saldainiais.


2014-03-08

Literatūrinis protmūšis

Gruodžio 8 d. bibliotekos salėje vyko „Literatūrinis protmūšis“. Renginį organizavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, vedė aktorius Šarūnas Gedvilas. Protmūšyje dalyvavo net 11 komandų iš Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos. Klausimų buvo pačių  įvairiausių: koks personažas yra vyras iš stuomens ir iš liemens?, ką sapne regėjo kunigaikštis Gediminas?, kiek yra knygų apie Harį Poterį?... Visi vaikai puikiai pasirodė, o nugalėtojais tapo „Pegaso“ komanda.

2016-12-12

Pabaisos knygų lentynose

Vaikų literatūros skyriuje vyko rytmetis „Pabaisos knygų lentynose“. Jurbarkų darželio – mokyklos trečiokai visą mėnesį skaitė knygas apie vaiduoklius, vampyrus ir kitus baisuoklius, juos piešė ir gamino, o į biblioteką atėjo apie tai papasakoti. Vaikai prisiminė perskaitytas knygas, pristatė jas savo draugams, atsakė į jų klausimus. Daugelis sakė, kad savo skaitytą knygą ir kitiems rekomenduoja perskaityti. Vėliau pažiūrėjo animacinį filmuką apie Mažylį ir Karlsoną, atsakė į šmaikščius renginio vedėjos (bibliotekos savanorė Airinė Lekavičiūtė) klausimus ir kartu su savo mokytoja Aušra Ališauskiene atliko smagią dainą apie Karlsoną.

2016-11-14

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.