Izraelio kino vakarai Jurbarko viešojoje bibliotekoje. Kino filmas „Buvau kadaise“.

Džiugi žinia Izraelio kino filmų mylėtojams! Į Jurbarko viešąją biblioteka grįžta kino vakarai, kuriuose, liepos mėnesio trečiadieniais, bus pristatomi įvertinti Izraelio kino kūrėjų darbai. Maloniai kviečiame prisijungti!

Skaityti daugiau...

Konferencija / diskusija „Koks mūsų Nemunas ir gyvenimas Panemunėse“

2019 m. birželio 18 d. vyko konferencija ir diskusija „Koks mūsų Nemunas ir gyvenimas Panemunėse“.

Skaityti daugiau...

Atverkime duris vasarai birželio 22 d. šventiniai užsiėmimai

2019 m. birželio 22 d. (šeštadienį) nuo 13.00 val. iki 15.00 val. Jurbarko viešosios bibliotekos vaikų skyriuje (geram orui esant veiklos vyks viešosios bibliotekos parke) vyks šventinė edukacija "Joninių vainikų pynimas".
Veiklai reikalingomis priemonėmis aprūpinsime.
Lauksime Jūsų!

Copy of Copy of Mažasis Princas

Konferencija ir diskusija "Koks mūsų Nemunas ir gyvenimas Panemunėse?"

2019 m. birželio 18 d. 14.00 val. Jurbarko viešojoje bibliotekoje rengiama konferencija ir diskusija „Koks mūsų Nemunas ir gyvenimas Panemunėse?“.

Konferencijos ir diskusijos vadovai – Jurbarko r. savivaldybės viešosios bibliotekos vyriausioji metodininkė Lina Lukošienė ir Lietuvos kultūros politikos instituto direktorius Antanas Staponkus.

Plačiau apie renginį ir jo programa, spausti čia.

We are shaped by our thoughts we become what we think.

Izraelio kino vakarai Jurbarko viešojoje bibliotekoje

Džiugi žinia Izraelio kino filmų mylėtojams! Į Jurbarko viešąją biblioteka grįžta kino vakarai, kuriuose, liepos mėnesio trečiadieniais, bus pristatomi įvertinti Izraelio kino kūrėjų darbai. Maloniai kviečiame prisijungti!

Skaityti daugiau...

KONKURSAS #GalvojuSavoGalva

Jei tau sakė dar nereiškia, kad tai yra tiesa. Jei sako „tikrai tikrai“, nereiškia, kad turi patikėti. Ką darau, kai nenoriu būti apgautas? Nesvarbu, kad #ManSake, vistiek #GalvojuSavoGalva.

Skaityti daugiau...

Pokalbiai su Shmuel Tatz

irželio 7 d. 15 val. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su garsiu kineziterapeutu Shmuel Tatz (Samueliu Tacu, JAV).

Skaityti daugiau...

„Ratuota biblioteka – mobili pramoga!“

        Projektas „Ratuota biblioteka – mobili pramoga“ skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, gyvenantiems kaimiškose vietovėse. Kaimo žmonės – tiek suaugusieji, tiek vaikai ir jaunimas dėl susisiekimo problemos neaplanko kitose kaimiškose vietovėse ir Jurbarko mieste organizuojamų renginių, neturi galimybės dalyvauti edukacijose, taip projektas atliepia žmonių poreikius ir siūlo veiklas gyvenamojoje teritorijoje.

Skaityti daugiau...

Prasmingai praleisk vasarą! #DalinkisVasara

#DalinkisVasara: šią vasarą norėčiau... o ką galėčiau?

Europos informacinių paslaugų tinklas Eurodesk Lietuva nuo 2011 m. organizuoja mobilumo vasarą skatinimo kampaniją #DalinkisVasara. Šios kampanijos tikslas – pristatyti veiklų galimybes ir paskatinti jaunus žmones prasmingai praleisti vasarą naudojantis mobilumo galimybėmis: keliauti, lankytis festivaliuose, savanoriauti, susirasti darbą, dalyvauti jaunimo mainuose ar vasaros stovykloje. Dalintis vasara – tai naudotis galimybėmis, fiksuoti įspūdžius ir kurti istorijas!

Skaityti daugiau...

Vasaros skaitymo iššūkis!

SKAITYDAMI MES PAKEISIME PASAULĮ!

Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.
Skaitydami mes tikrai galime pakeisti pasaulį, tai patvirtino įspūdingi praeitų metų rezultatai. 2018 metais užsiregistravo rekordiškai daug dalyvių – 8999, t. y. dvigubai daugiau nei 2017 metais! Jie perskaitė net 26 530 knygų.

Skaityti daugiau...

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.