„NEpaMIRŠTI“ – kultūros bendruomenė mini Pasaulinę kultūros dieną

„NEpaMIRŠTI“ – kultūros bendruomenė mini Pasaulinę kultūros dieną

Skaityti daugiau...

Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos apklausos „BIBLIOTEKOS TEIKIAMOS PASLAUGOS“ ataskaita

Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vartotojų poreikių ir nuomonės tyrimas buvo inicijuotas norint išsiaiškinti, ar bibliotekoje teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybė atitinka lankytojų norus bei lūkesčius. Manome, kad tokie tyrimai yra reikalingi ne tik tam, kad sužinoti reikiamą informaciją, bet ir parodyti mūsų bibliotekos skaitytojui, jog jis mums rūpi. Sužinoję lankytojų nuomonę pateiktais klausimais, stengsimės į ją atsižvelgti.

Skaityti daugiau...

Konkursas „Kodėl noriu būti miškininku“

Portalo www.miskininkas.eu redakcija kviečia moksleivius dalyvauti ir laimėti rašinių konkurse „Kodėl noriu būti miškininku.

Taisykles rasite nuorodoje.

Miškininkas

Šv. Velykų belaukiant

Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvas triūsė, ruošėsi ir puošė bibliotekos erdves. Pasipuošti gražiausių švenčių proga jau tapo tikra mūsų tradicija. Bibliotekos parke išdygo tikras Velykų medis su daugiau nei 500 margučių girlianda, o gėlėtoje pievelėje šalia medžio įsikūrė kiškių šeimyna. Bibliotekos langai prie įėjimo taip pat padabinti šventiškomis dekoracijomis.

Skaityti daugiau...

8–ojo tarptautinio konkurso „Iverija“ laureatais paskelbti du Lietuvos poetai: Violeta Šoblinskaite ir Gasparas Aleksa

Nuoširdžiausi sveikinimai Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Veliuonos filialo bibliotekininkei Violetai Šoblinskaitei ir Gasparui Aleksai, „Geriausia metų užsienio autorių kūryba“ nominacijos laureatams!

Skaityti daugiau...

SKAITYTOJŲ APTARNAVIMAS NUO KOVO 22 D.

Informuojame, kad nuo kovo 22 d. keičiasi skaitytojų aptarnavimo tvarka Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose. Laikantis visų saugumo reikalavimų atveriamos skaityklos, kompiuterinės darbo vietos ir bibliotekos fondai.

darbo tvarka

Skaityti daugiau...

ALL DIGITAL Week

Skaitmeninė savaitė – visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija.

Skaityti daugiau...

2020 m. Lietuvos kultūros tarybos finansuoti Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektai

Projektai yra labai svarbi ir aktyviai plėtojama Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos veiklos sritis, padedanti populiarinti literatūrą, autorius, skatinti skaitymą, iš arčiau supažindinti su menu, kultūros kūrėjais, pasinerti į kūrybą. 2020 m. Lietuvos kultūros taryba finansavo 8 Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos teiktus projektus  bendra Lietuvos kultūros tarybos ir Jurbarko rajono savivaldybės finansuotų projektų suma siekia daugiau nei 22000,00 Eur.

Skaityti daugiau...

Paroda „Jurbarko istorija spalvotai“, autorius Rimas Bružas

Spalvindamas archyvines nuotraukas „Istorijos perimetrų“ laidoms kraštietis Rimas Bružas nutarė surengti virtualią parodą „Jurbarko istorija spalvotai“.

Skaityti daugiau...

BIBLIOTEKOJE SKAITYTOJAI APTARNAUJAMI BEKONTAKČIU BŪDU

Jurbarko viešoji biblioteka karantino metu dirba pirmadieniais-penktadieniais nuo 9.00 val. iki 18.00 val. Teikiama tik knygų išdavimo ir grąžinimo paslauga.

Skaityti daugiau...

Pokalbiai KUBU su BEATA NICHOLSON

„Pokalbiai KUBU“ – pokalbiai su Kuriančiais, Skaitančiais ir Rašančiais!

Skaityti daugiau...

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.