Padėka už dalyvavimą veiksmo savaitėje "BE PATYČIŲ 2018"

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisijungė prie inicijuojamos akcijos "Savaitė be patyčių"

Viešosios bibliotekos darbuotojai išklausė mokymus apie pirmos pagalbos suteikimą

Balandžio 10 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir filialų  darbuotojai dalyvavo mokymuose apie pirmosios pagalbos suteikimą. Mokymus vedė Jurbarko rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos. Dėkojame visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Danutei Kriščiūnienei ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei Robertai Armanavičiūtei už įdomiai pateiktą infomaciją. 

2018-04-10

Informacija skaitytojams

Švenčiant Kultūros dieną balandžio 13 d. nuo 14 val. skaitytojai Viešojoje bibliotekoje nebus aptarnaujami. Atsiprašome už nepatogumus. 

2018-04-09

Viešojoje bibliotekoje vyksta kompiuterinio raštingumo ir interneto pradžiamokslio kursai

Nuo kovo 20 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuojami kompiuterinio raštingumo ir interneto pradžiamokslio kursai vyresnio amžiaus gyventojams.
Mokoma tiesiogiai gauti valdžios institucijų informaciją ir pateikti savo prašymus, naudotis komercinės, šviečiamosios ir kultūrinės informacijos paieška, šiuolaikinėmis ryšio priemonėmis bendrauti su šeima ir draugais, neišeinant iš namų užsisakyti bibliotekoje norimą knygą ar nusipirkti bilietus į teatrą, pažiūrėti televizijos laidos pakartojimą, sumokėti mokesčius, apsipirkti ar užsiregistruoti pas gydytoją internetu ir pan. Kursus lanko 23 dalyviai. Kursai vyksta dviem grupėm, todėl balandžio 4-5 d. bei 11-12 d. 10-12 val. ir 15-17 val. skaitytojai suaugusiųjų Interneto skaitykloje nebus aptarnaujami, nes tuo metu vyksta kursai. Kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos teikiamos Vaikų literatūros skyriaus Interneto skaitykloje.
Kursus veda vyresnioji bibliografė Rasa Miliūnienė. 
2018-04-05
Agnė Klimavičiūtė

Viešoji biblioteka bendradarbiauja su Lietuvos darbo birža

Lietuvos darbo birža vykdo projektą „Atrask save“, kurio  tikslas – sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančių 15–29 m. amžiaus  jaunuolių skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinant asmens poreikius ir galimybes. Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisideda prie projekto įgyvendinimo. Šiuo metu Viešosios bibliotekos darbuotojams padeda dvi savanorės - Miglė Jakštytė ir Agnė Klimavičiūtė. Jos atskleidė, kad savanoriauti Viešojoje bibliotekoje pasirinko pačios, nes norėjo sužinoti, kokie yra darbo bibliotekoje ypatumai. Miglė ir  Agnė dalyvavo Rotulių filialo fondo patikrinime, daug prisideda prie įvairių veiklų bei užsiėmimų Vaikų lietaratūros skyriuje, padeda vesti kompiuterinio raštingumo kursus vyresnio amžiaus žmonėms, organizuoti įvairius renginius.

Tiek Miglė, tiek Agnė atskleidė, kad labiausiai joms patinka darbas su vaikais. Devyniolikmetė Miglė Jakštytė ateityje norėtų dirbti pedagoginį darbą, todėl šiais metais planuoja studijuoti edukologijos mokslus. 

Agnė Klimavičiūtė atskleidė, kad savanorystę Viešojoje bibliotekoje pasirinko, todėl kad norėjo daugiau sužinoti apie bibliotekininkų veiklą. Ji atskleidė, kad nesitikėjo, kad Viešojoje bibliotekoje yra tiek daug ir įvairios veiklos. Savanorė džiaugiasi, kad kolektyvas ją priėmė labai draugiškai ir maloniai. 

Miglė Viešojoje bibliotekoje savanoriaus iki balandžio 10 d., o Agnė iki gegužės 11 d.

Daugiau apie projektą „Atrask save“ skaitykite Lietuvos darbo biržos interneto svetainėje.

2018-04-06

Dokumentinio filmo „Iki pabaigos. Ir dar šiek tiek“ pristatymas

Balandžio 5 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko dokumentinio filmo „Iki pabaigos. Ir dar šiek tiek“ pristatymas. Tai filmas apie tebevykstantį karą Ukrainoje, patriotizmo suvokimą, žmones, palikusius savo šeimas ir išėjusius ginti šalies. Po filmo peržiūros vyko diskusija su jo režisieriumi Rimu Bružu.

2018-04-05

Viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo seminare„Dvaras lietuvių literatūroje“

Balandžio 5 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo  seminare „Dvaras lietuvių literatūroje“, kuris vyko Šakių rajono Gelgaudiškio dvare. 
2018-04-05

Viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo konferencijoje Seredžiuje

Balandžio 4 d. Jurbarko viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo konferencijoje „Etninės kultūros bei tautinio tapatumo ugdymas ir sklaida XXI a. - kodėl tai svarbu?", kuri vyko Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykloje-daugiafunkciame centre. 

2018-04-04

Dienraščio „Lietuvos ryto“ straipsnis apie Violetą Šoblinskaitę

Kovo 31 d. dienraštis „Lietuvos rytas“ išspausdino straipsnį apie rašytoją ir Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Veliuonos filialo vyresn. bibliotekininkę Violetą Šoblinksitę. Straipsnį galite perskaityti čia.

2018-04-04

Viešojoje bibliotekoje savanoriaus mokytojai

Balandžio 12 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokytojai savanoriaus Viešojoje bibliotekoje bei vykdys įvairias veiklas: Vaikų literatūros skyriuje su vaikais kurs dekoracijas, suteiks pagalbą suaugusiems, lankantiems kompiuterinio raštingumo kursus. 
Šį savanorystės projektą „Raktai į sėkmę“ organizuoja VšĮ LIONS QUEST Lietuva. Mokymasis tarnaujant yra vienas iš labai svarbių LIONS QUEST programos elementų – pagalba bendruomenei ir pilietiškumas
Daugiau apie projektą: http://lions-quest.lt/raktai-i-sekme/.
2018-04-04

Priešmokyklinukų ekskursija po Viešąją biblioteką

Kovo 29 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešoje bibliotekoje linksmai klegėjo vaikai. Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos priešmokyklinukai apžiūrėjo visas bibliotekos patalpas. Susipažino su Viešosios bibliotekos direktore Rasida Kalinauskiene bei smagiai pabandravo su kitais darbuotojais.

2018-03-29

Teatro nominacijų vakaro „Vanduo“ metu apdovanotas Viešosios bibliotekos darbuotojas

Kovo 28 d. Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatras surengė tradicinius apdovanojimus „Vanduo“ ir taip paminėjo Tarptautinę teatro dieną. 
Nominaciją „Geriausias partneris“ gavo Jurbarko savivaldybės viešosios bibliotekos pastato administratorius Arvydas Locaitis.
Džiaugiamės ir sveikiname kolegą! 
Dėl Jurbarko kultūros centre vykdomų remonto darbų Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatras nuo 2017 m. pavasario yra įsikūręs Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos patalpose, čia vyksta repeticijos ir kita teatro veikla, tikimės, kad graži draugystė su teatru tęsis dar ne vienerius metus. 
2018-03-29

Įvykių kalendorius

Balandis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.


http://www.seo.mavi1.org http://www.mavi1.org http://www.siyamiozkan.com.tr http://www.mavideniz1.org http://www.mavideniz.gen.tr http://www.17search17.com http://www.canakkaleruhu.org http://www.vergimevzuati.org http://www.finansaldenetci.com http://www.securityweb.org http://www.siyamiozkan.org http://www.fatmaozkan.com http://www.sgk.biz.tr http://www.denetci.gen.tr http://www.bagimsizdenetim.biz.tr http://www.mevzuat.biz.tr http://www.security.biz.tr http://www.sorgulatr.com http://www.kanunlar.biz http://www.prsorgu.net http://www.sirabul.com http://www.emekliol.org http://www.coklupagerank.com http://www.coklupagerank.net http://www.coklupagerank.org http://www.prsorgu.org http://www.scriptencode.com http://www.sirabul.net http://www.sirabul.org http://www.sitenizanaliz.com http://www.seoisko.com http://www.seomavi.com http://www.scriptencode.net http://www.scriptencode.org